Steam Cadılar Bayramı İndirimden Alınabilecek Oyunlar

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Şu an biliyorsunuz ki önümüzde bir Halloween indirimi var. Bende biraz para biriktirdiğim için birkaç oyun almayı düşünüyorum ama genel olarak istediğim bir oyun yok. Mümkünse Multiplayer FPS tarzı olsa çok iyi olur. Ben de olan oyunlar:
Squad, R6S, CSGO, Rocket League, Rust, Don't Starve Together, PUBG, ETS 2, L4D2 Insurgency vb. Oyunlarım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden değil ama eğer paran yetiyor ve online bir şeyler arıyorsan BF5 veya COD 4 alabilirsin.

Şu an biliyorsunuz ki önümüzde bir Halloween indirimi var. Bende biraz para biriktirdiğim için birkaç oyun almayı düşünüyorum ama genel olarak istediğim bir oyun yok. Mümkünse Multiplayer FPS tarzı olsa çok iyi olur. Ben de olan oyunlar:
Squad, R6S, CSGO, Rocket League, Rust, Don't Starve Together, PUBG, ETS 2, L4D2 Insurgency vb. Oyunlarım var.
Bakalım indirim bi gelsin belki önereceğimiz oyun indirime girmeyebilir. Yinede önereyim.

Just Cause 3
Arma 3
The Division
Garry's Mode
Dying Light
The Forest

R6'yı ucuzken alacaktınız. Maalesef ben dahil çoğu kişi pahalı nasılsa düşer diye bekledik oyun şimdi uçtu. Don't Starve Together co-op açıdan harika oyun. ETS 2 direksiyon seti var ise muhteşem, Insurgency bedava veriliyordu diye biliyorum. CS:GO kitlesi biraz sakat ama oynanabilir. Rocket League aynı şekilde efsane zaten. Squad bilmiyorum ama R6 ve CS:GO almışken Squad gereksiz olur bence. PUBG sıkıntılı bir oyun. Oyun önerisi olarak;
Garry's Mode
GTA 5
Arma 3 al ama almadan önce Argo isimli oyunu oyna bir bence beğenirsen alabilirsin.
ETS 2 almışken ATS'de al bence.

R6'yı ucuzken alacaktınız. Maalesef ben dahil çoğu kişi pahalı nasılsa düşer diye bekledik oyun şimdi uçtu. Don't Starve Together co-op açıdan harika oyun. ETS 2 direksiyon seti var ise muhteşem, Insurgency bedava veriliyordu diye biliyorum. CS:GO kitlesi biraz sakat ama oynanabilir. Rocket League aynı şekilde efsane zaten. Squad bilmiyorum ama R6 ve CS:GO almışken Squad gereksiz olur bence. PUBG sıkıntılı bir oyun. Oyun önerisi olarak;
Garry's Mode
GTA 5
Arma 3 al ama almadan önce Argo isimli oyunu oyna bir bence beğenirsen alabilirsin.
Aynen Ubisoft tüm oyunlarına zam yaptı. Son indirimde R6 aldım şansıma 50TL'ye Standart Editon. Ama Ubisoft bence yanlış politika sergiliyor. Far Cry 3 bile 102 TL olmuş hiçbir şekilde bizi düşünmüyorlar.

Bakalım indirim bi gelsin belki önereceğimiz oyun indirime girmeyebilir. Yinede önereyim.

Just Cause 3
Arma 3
The Division
Garry's Mode
Dying Light
The Forest
GMOD'a sahibim. The Forest alıp oynayıp iade etmiştim ona da gerek yok fakat The Division ve Dying Light istiyorum kesinlikle.
Garry's Mode
GTA 5
Galiba yanlış anladınız, bende olan oyunlar onlar, GMOD'a sahibim bu arada tekrardan yazmayı unutmuşum. Arma 3 almayı düşünmüyorum şahsen şuan. GTA 5 Zaten almayacağım, o oyunu sevmeyen bir tek ben varım sanırım. ATS düşünülebilir. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı