Steam Cadılar Bayramı indirimi hatası

554130

Decipat
Hocalarım bildiğiniz gibi Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Fakat benim istek listemdeki hiçbir oyuna herhangi bir indirim gelmemiş. Sanırım Steam'de bir hata var fakat emin olmak için size sorayım dedim.

1666720710626.png

1666720728838.png

Fear oyunu üzerinden örnek vermek istedim, oyunun satın alım sayfasında indirime girdiği yazıyor fakat herhangi bir indirim yok. Bu bug ne zamana kadar düzelir? Bildiğiniz gibi dolar kuru 1.8'den 10'a çıktı, her an oyunlar zamlanabilir çok korkuyorum o yüzden.

Garry's Mod'a indirim bekliyordum gelmedi.
Hocam bence bir hata var steam de, oyunlara bakıyorum her sene cadılar bayramında indirime girmiş fakat şu anda indirimde değil. Oyunun satın alım sayfasında "Bu ürün steam cadılar bayramı indiriminin bir parçasıdır" yazıyor fakat oyuna indirim gelmemiş. Yarına kadar düzeltirler umarım.

Hocam bence bir hata var Steam de, oyunlara bakıyorum her sene cadılar bayramında indirime girmiş fakat şu anda indirimde değil. Oyunun satın alım sayfasında "bu ürün Steam Cadılar Bayramı indiriminin bir parçasıdır" yazıyor fakat oyuna indirim gelmemiş. Yarına kadar düzeltirler umarım.

Umarım olur beklemekten başka çare yok be hocam.

Bu durumun bugünkü Kur Sabiti Düzenlemesi ile ilgili olduğunu da düşünüyorum.
Ama Hallowen korku temalı bir kutlama olduğu için sadece korku oyunlarına da indirim gelmiş olabilir
Ben de Cyberpunk bekliyorum fiyat artışı da olmadı indirim de olmadı
Biraz daha bekleyelim bakalım

Umarım olur beklemekten başka çare yok be hocam.
Beklemek sıkıntı değil de biliyorsunuzdur steam kuru 1.8 den 10'a çıktı. Her an her oyunun fiyatı yükselebilir. Bugün Portal alacaktım sabah 105 tl olduğunu gördüm.

Bu durumun bugünkü Kur Sabiti Düzenlemesi ile ilgili olduğunu da düşünüyorum.
Ama Hallowen korku temalı bir kutlama olduğu için sadece korku oyunlarına da indirim gelmiş olabilir
Ben de Cyberpunk bekliyorum fiyat artışı da olmadı indirim de olmadı
Biraz daha bekleyelim bakalım
İnşallah olur hocam.

Asıl büyük indirim kış indirimi. Bu indirimler yurt dışındaki insanlar için atıştırmalık niyetinde. Sunuculardan kaynaklı olabilir. Hem indirim hem de kurun güncellenmesi birazcık ağır geldi.

Asıl büyük indirim kış indirimi. Bu indirimler yurt dışındaki insanlar için atıştırmalık niyetinde. Sunuculardan kaynaklı olabilir. Hem indirim hem de kurun güncellenmesi birazcık ağır geldi.
Kur keşke cadılar bayramı indiriminden sonra güncellenseydi, boş yere karmaşa çıktı.

Geri
Yukarı