Steam Cadılar Bayramı indirimi hatası

Steam yine de herşeye rağmen bu zamana kadar Türkiye ve (emin değilim ama) birkaç ülkeye kuru sabit tutarak kolaylık sağladı. Ama işte ekonomik sebeplerden dolayı fiyatları yükseltmelerine birşey demiyorum. Steamin bir suçu yok. Buna sebep olanların kimler olduğunu hepimiz biliyoruz. 7 ay kaldı bekliyorum ben o günü.

Hocam bence bir hata var steam de, oyunlara bakıyorum her sene cadılar bayramında indirime girmiş fakat şu anda indirimde değil. Oyunun satın alım sayfasında "Bu ürün steam cadılar bayramı indiriminin bir parçasıdır" yazıyor fakat oyuna indirim gelmemiş. Yarına kadar düzeltirler umarım.
Hata yok. Oyunların büyük çoğunluğu indirime girmedi. Bu yılki cadılar bayramı indirimleri geçen seneki kadar büyük değil.

Ayrıca 22 Kasım'da sonbahar indirimleri başlayacak. O günü beklemenizi tavsiye ederim.

Hata yok. Oyunların büyük çoğunluğu indirime girmedi. Bu yılki cadılar bayramı indirimleri geçen seneki kadar büyük değil.

Ayrıca 22 Kasım'da sonbahar indirimleri başlayacak. O günü beklemenizi tavsiye ederim.
Ya hocam anladım oyunların indirime girmediğini. Benim tek garipsediğim şey, "Bu oyun indirimin bir parçasıdır" yazıp oyunu indirime sokmamaları.

Ya hocam anladım oyunların indirime girmediğini. Benim tek garipsediğim şey, "Bu oyun indirimin bir parçasıdır" yazıp oyunu indirime sokmamaları.

Bazı oyunlarda "bu oyun cadılar bayramını bir etkinlikle kutluyor" yazıyor sadece bu indirim olduğu anlamına değil, oyun içinde Cadılar Bayramı etkinliği olduğunu söylüyor zaten. İndirime girenlerde de "bu oyun Steam çığlık indiriminin bir parçasıdır" diyor.
Edit: Kırmızı yazan Cadılar Bayramı indirimi sanırım önceki seneden kalmış şimdi kaldırmışlar onu.

Bazı oyunlarda "bu oyun cadılar bayramını bir etkinlikle kutluyor" yazıyor sadece bu indirim olduğu anlamına değil, oyun içinde Cadılar Bayramı etkinliği olduğunu söylüyor zaten. İndirime girenlerde de "bu oyun Steam çığlık indiriminin bir parçasıdır" diyor.
Şimdi anladım hocam, teşekkür ediyorum. Ben öyle yazınca oyunun indirime girmesi gerekiyor sanıyordum.

Geri
Yukarı