Steam Cadılar Bayramı indiriminde hangi oyunları alacaksınız?

• Konuyu başlatan mr.74
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 761
Şahsen ben SteamDB ile daha önce cadılar bayramı indiriminde ne kadara düşmüşler diye baktım kabaca 125 TL tutuyor benim sepet. Siz hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz ve ne kadara almayı düşünüyorsunuz?
Cogunlukla korku oyunlarinin indirime girecegi bir donem olacak. Halihazirda elimin altinda Resident Evil oyunlari varken bir sey alacagimi sanmiyorum acikcasi. Zaten pek sevmem korku oyunlarini.

Cogunlukla korku oyunlarinin indirime girecegi bir donem olacak. Halihazirda elimin altinda Resident Evil oyunlari varken bir sey alacagimi sanmiyorum acikcasi. Zaten pek sevmem korku oyunlarini.
Resident evil oyunları varmış zaten hocam daha ne olsun o seri güzel sağlam bir indirim olsa yada prime gaming bedava verse kaçırmam. İyi oyunlar.

E değişen bir şey yokmuş ki hocam, ne bu tantana anlamıyorum?? 😃
Bizim millette klasiktir, bir şeyi ucuza bulduysa bunun böbürünü atması gerekir. Konuyla alakası olup olmadığı önemli değil.

Şahsen ben SteamDB ile daha önce cadılar bayramı indiriminde ne kadara düşmüşler diye baktım kabaca 125 TL tutuyor benim sepet. Siz hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz ve ne kadara almayı düşünüyorsunuz?
Hocam bence hollow night almayın baya dandik bir olay.

Arma serisinde eğer indirime girerse reforger almayı düşünüyorum lmıştım bir ara pek mod yok diye iade etmiştim bayağı güzel modlar gelmiş onları deneyeceğim eğer indirime girerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı