Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde alınabilecek oyunlar

orkunyilmaz

Hectopat
Makaleler
2
Yer
rhodes / flat iron lake kenarında
Size daha önce oynadığım ya da beğendiğim oyunlardan oluşan bir liste hazırladım. İyi oyunlar.

Sniper Ghost Warrior 2 3.60 TL
Serinin 3.oyunu tam bir rezalet olsa da SGW2 gerçekten hissettirdiği duygularla size yaklaşık 4-5 saatlik güzel bir haz bırakacak. Ayrıca yüksek sistem gereksinimi istemediği için çoğu oyuncu bu oyunu rahatça oynayabilir.

Euro Truck Simulator 2 9.75 TL
Kafa dağıtmak için bile girebilirsiniz. Bir direksiyon seti de bulursanız tadından yenmez.

Witcher 3 17.99 TL
Anlatmaya gerek yok zaten efsanevi bir oyun. Kütüphanesinde olmayan oyuncular için güzel bir fırsat.

Left 4 Dead 2 3.70 TL
Okul zamanı okuldan kaçıp internet kafeye gittiğimiz zaman oynadığımız eğlenceli oyun. Co-op ya da Multiplayer olarak oynayabileceğiniz bu oyun eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak ama oyun süresi uzadıkça bıkkınlık oluşabilir keza aynı mapler üzerinde dönüyor oyun.

Just Cause 3 6.75 TL
4 halat ile yapabileceğiniz şeylerin keyfini çıkarın, görev yapmaktan çok kaos çıkartarak eğlenin.

Sleeping Dogs 13.35 TL
Oyun kütüphanemde var ama ne yazık ki bitiremedim. (Zaman ayıramadım) Ama birkaç saatlik deneyimimde sağlam bir yapım olduğunu bana hissettirdi. Bu fiyata kaçmaz bence.

Far Cry 5 53.80 TL
Listeye koyup koymamak arasında çok kararsız kaldım. 3 ve 4'ü oynamış biri olarak değerlendirdiğim için bana biraz sıkıcı geldi ama bu aynı oyunu 3.kez oynadığımdan dolayı oluşan bir his olduğunu düşünüyorum. Daha önce Far Cry serisini oynamadıysanız size çok keyifli gelecek eminim. Seri sürekli gelişmeye devam ettiği için yeni dinamikleriyle 3'ten biraz kötü 4'den ise daha iyi olduğunu kanaatindeyim. Toplamda 26 saat gömmüşüm bu oyuna bence bir deneyin.

Red Dead Redemption 2 200.33 TL
Oyun parasının her kuruşunu hak ediyor, anlık bir hataya düşüp korsan indirmeyin virüslerle boğuşursunuz. Açıkçası Steam'den alma taraftarı değilim, kuponla beraber Epic Games'te 140.33 TL'ye alınabiliyor çünkü; ama bazı arkadaşların Steam sevdalısı olduğunu bildiğimden listeye ekledim.

Son düzenleme:
Hala Almayan Varsa "This War of Mine"

2 Bölümü yayınlandı, diğer bölümler için alınabilir, hala almadıysanız. >> The Long Dark

50 Saatin üstünde oynanabilecek oyunlardan. Stardew Valley sevenler baksın. > Graveyard Keeper
Hades alınır mı, Türkçe yaması var mıdır?

Alınır fiyatı güzel, kış indiirmlerinde belki %30-35 görebilir.
Türkçe yaması henüz yok ancak çıkabilir ilerleyen günlerde diye tahmin ediyorum ancak firma eklemiyor Steam'e yamaları.

Bu oyun pahalı gelirse Children of Morta ya da Bastion'u deneyebilirsiniz öncesinde. Gayet uygun fiyattalar ikisi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı