Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde ne aldınız?

@merict sıkıla sıkıla neyi bitirdiniz? Aslyum için inceleme tarzında bir şey yazıyorum şu anda.
Asylumu sıkılarak bitirdim çünkü hikayesi beni o kadar tatmin etmedi. Klasik joker bizi tuzağa çekiyor biz de her seferinde kaçıyoruz şeklindeydi. Oyun bir de çok lineer ilerliyor zaten büyük kısmı akıl hastanesinde geçiyor, yapılabilecek şeyler çok kısıtlı ordan oraya koşturuyoruz sadece bu yüzden hoşuma gitmedi. Dediğim gibi bana uygun değilmiş belki de böyle olmasını seven vardır.

Para olmayınca ne olsun. 400'e toplama sistem bakıyorum sahibinden üzerinden. 4 GB RAM, 1GB ekran kartı ile falan satıyorlar. Onlardan birini alacağım.

Sen de haklısın kardeşim. Ben de 2. el sistem topladım. Xeon 5440, 8 GB RAM, G41 anakart ve Cooler Master kule tipi soğutucusu vardı 600TL aldım. Geçen senede 150TL 550 Ti almıştım. Bazı arkadaşların konuyu görüyorum. Sırf ekran kartı 2500-10000TL arası oluyor. İnsan kıskanmak değil de benim de olsun istiyor. İnşallah herkes gönlündeki sistemi alabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen de haklısın kardeşim. Ben de 2. el sistem topladım. Xeon 5440, 8 GB RAM, G41 anakart ve Cooler Master kule tipi soğutucusu vardı 600TL aldım. Geçen senede 150TL 550 Ti almıştım. Bazı arkadaşların konuyu görüyorum. Sırf ekran kartı 2500-10000TL arası oluyor. İnsan kıskanmak değil de benim de olsun istiyor. İnşallah herkes gönlündeki sistemi alabilir.
100₺ için nasıl bir ekran kartı önerirsin? Ona göre yarın alayım. Her ay bir, iki parça alacağım. Böyle böyle toplayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı