Çözüldü Steam "CAPTCHA yanıtınız geçersiz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gokalpv2

Hectopat
Yer
city 17
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050, i5 9300h, 8x2 16gb ram, 480gb ssd
Meslek
lise öğrencisi
Öncelikle merhaba, bugün arkadaşım benden Steam hesabı oluşturmamı istedi. Ben de yapacağım dedim. Yaklaşık 30 dk'dır uğraşıyorum ama hâlâ açamadım. Bana yardım edebilecek bir arkadaş var mı lütfen?

Sorun:
Captcha yanıtınız geçersiz. Lütfen robot olmadığınızı aşağıdan tekrar doğrulayın.
(Referans ID: 5599639083604810486)
Steam doğrulama.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Siz nereden oluşturuyorsunuz hesabı? Sanki bir oyunun içerisindeymişsiniz de Shift+Tab menüsündeki tarayıcıdan oluşturuyormuşsunuz gibi görünüyor.

Normal tarayıcılar ile deneyin. Steam'in kendi uygulaması üzerinden de deneyebilirsiniz.
Siz nereden oluşturuyorsunuz hesabı? Sanki bir oyunun içerisindeymişsiniz de Shift+Tab menüsündeki tarayıcıdan oluşturuyormuşsunuz gibi görünüyor.

Normal tarayıcılar ile deneyin. Steam'in kendi uygulaması üzerinden de deneyebilirsiniz.

Çözüm

evet ilk bakışta öyle gözüküyor ama aslında öyle değil steamden girmeye çalışınca steam beni direk buraya attı zaten ben sonrsında olayı çözdüm yinede teşekkürler

Nasıl yaptın reis çözümü söyle ben de aynı sorunu alıyorum.

Evet ilk bakışta öyle gözüküyor ama aslında öyle değil Steam'den girmeye çalışınca Steam beni direk buraya attı zaten ben sonrsında olayı çözdüm yine de teşekkürler

Çözdüm diyorsun nasıl çözdüğünü söylemiyorsun ne değişik adamlarsınız

Selamlar, bu hatanın tam olarak neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak çözümü çok basit. Tarayıcınızdan özel (gizli) pencere açarsanız ve oradan tekrar üye olmaya çalışırsanız kabul edecektir. Ben bu şekilde çözdüm. Operada sağ üstte opera simgesine tıklayarak yeni özel pencere diyebilirsiniz. Chorme'da ise sağdaki üç noktaya tıklayın yeni gizli pencere diyin oradan halledin. Bu şekilde çözüldü bende.
Lan kafayı yiyeceğim olmuyor reCAPTCHA.

çok ihtiyacım var.

Selam, bu hatanın tam olarak neden kaynaklandığını bilmiyorum ancak çözümü çok basit. Tarayıcınızdan özel (gizli) pencere açarsanız ve oradan tekrar üye olmaya çalışırsanız kabul edecektir. Ben bu şekilde çözdüm. Opera'da sağ üstte Opera simgesine tıklayarak yeni özel pencere diyebilirsiniz. Chrome'da ise sağdaki üç noktaya tıklayın yeni gizli pencere deyin oradan halledin. Bu şekilde çözüldü bende.

Usta bu da olmadı kafayı yiyeceğim.

Geri
Yukarı