Steam CD anahtarına hesap erişimi olmadan nasıl erişim sağlanır?

darkasd

Femtopat
Daha fazla  
Steam hesabım bugün çalındı oyundayken birden bağlantım koptu ve hesabıma erişim sağlayamadım hesabımı kurtarmak için Steam CD anahtarımı talep ediyorlar hesabıma erişimim olmadığı için CD anahtarını bulamıyorum. Satın alımlarımda mailime gelen faturada yazar diyorlar ama faturada öyle bir bilgi yok fatura SS'lerimi gönderiyorum kabul etmiyorlar Steam hesabımı tamamen kaybettim hesabımı bana geri vermiyorlar ne yapabilirim daha önce yaşayan oldu mu bu durumu yardımcı olun lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı satın mı aldın, yoksa senin oluşturduğun bir hesap mı? Hesabına erişimin olsa da CD anahtarını göremezsin, çünkü cüzdan kodu, CD anahtarı gibi şeyleri Steam hesabında etkinleştirildikten sonra hesapta görmenin bir yolu yoktur, hesap güvenliği için ekstra olarak bir yere not alınması lazımdır. Steam desteğe hesap sahipliğini kanıtlamak için başka bir bilgi sağlayabileceğini söyle, kabul etmezlerse hesabını kurtarman mümkün değil.

Son düzenleme:
Hesabı satın mı aldın, yoksa senin oluşturduğun bir hesap mı? Hesabına erişimin olsa da CD anahtarını göremezsin, çünkü cüzdan kodu, CD anahtarı gibi şeyleri Steam hesabında etkinleştirildikten sonra hesapta görmenin bir yolu yoktur, hesap güvenliği için ekstra olarak bir yere not alınması lazımdır. Steam desteğe hesap sahipliğini kanıtlamak için başka bir bilgi sağlayabileceğini söyle, kabul etmezlerse hesabını kurtarman mümkün değil.
Satın aldım kanka hesabı ilk maili biliyorum bildiğim bütün bilgileri attım doğruladılar da zaten ama cd key istiyorlar bul onu al hesabını dediler

CD anahtarı gibi şeyleri Steam hesabında etkinleştirildikten sonra hesapta görmenin bir yolu yoktur, hesap güvenliği için ekstra olarak bir yere not alınması lazımdır.

Bu durum oyundan oyuna degisiyor. Bazi oyunlarda CD anahtarina bakabilirken, bazilarinda ise görünmüyor. Görünmeyenler ise genelde otomatik olarak etkinlestirilenler oluyor.

Satın aldım kanka hesabı ilk maili biliyorum bildiğim bütün bilgileri attım doğruladılar da zaten ama cd key istiyorlar bul onu al hesabını dediler

Almayacaktın hesabı. Sırf eski gözükmek için değmezdi buna. Zaten Steam abonelik sözleşmesine aykırı hesap alım-satımı. Hesabın en ilk kurtarma bilgisi CD anahtarı olduğu için doğal olarak onu sormuşlar, ilk e-mail falan kanıtlaman fark etmez. Kaç senelik CD keyi hesabın asıl sahibi bile o kadar uzun süre saklamamıştır. CD anahtarı bulamayacağın için yapacak bir şeyin yok, geçmiş olsun.

Bu durum oyundan oyuna degisiyor. Bazi oyunlarda CD anahtarina bakabilirken, bazilarinda ise görünmüyor. Görünmeyenler ise genelde otomatik olarak etkinlestirilenler oluyor.

Arkadaş büyük ihtimal 17-18 yıllık hesap adı altında satılan hesapları satın aldığı için ona göre konuştum hocam, biliyorum sizin dediğinizi. Oyuna girerken görebiliyoruz CD anahtarlarını ama arkadaşın bahsettiği şey Half-Life Platinum Pack CD anahtarı vb. bir şeydir büyük ihtimal, onu da hesap içinden görmenin bir yolu yok.

Almayacaktın hesabı. Sırf eski gözükmek için değmezdi buna. Zaten Steam abonelik sözleşmesine aykırı hesap alım-satımı. Hesabın en ilk kurtarma bilgisi CD anahtarı olduğu için doğal olarak onu sormuşlar, ilk e-mail falan kanıtlaman fark etmez. Kaç senelik CD Key'i hesabın asıl sahibi bile o kadar uzun süre saklamamıştır. CD anahtarı bulamayacağın için yapacak bir şeyin yok, geçmiş olsun.

Arkadaş büyük ihtimal 17-18 yıllık hesap adı altında satılan hesapları satın aldığı için ona göre konuştum hocam, biliyorum sizin dediğinizi. Oyuna girerken görebiliyoruz CD anahtarlarını ama arkadaşın bahsettiği şey Half-Life Platinum pack CD anahtarı vb. bir şeydir büyük ihtimal, onu da hesap içinden görmenin bir yolu yok.

Kanka seçkin diye almıştım 105 lira vermemek için bilmiyordum böyle olacakğını satın alan arkadaşlarım vardı onlardan esinlenip aldım bende şu an hiçbir işlem yapamıyorum sonuç olarak hesabıma artık erişemem değil mi?

Kanka seçkin diye almıştım 105 lira vermemek için bilmiyordum böyle olacakğını satın alan arkadaşlarım vardı onlardan esinlenip aldım bende şu an hiçbir işlem yapamıyorum sonuç olarak hesabıma artık erişemem değil mi?

Maalesef, başka bir bilgi kabul etmiyorlarsa, illa CD anahtarını istiyorlarsa yapacak pek bir şey yok.

Geri
Yukarı