Steam Cities Skylines Cloud Save gözükmüyor

Caner10blk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam üzerinden Cities Skylines girdim. Bayağı bir süre oynadım ve çıkarken Steam Cloud Save şeklinde kaydettim ve şu an girmeye çalıştığımda save dosyam gözükmüyor. Nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cities Skylines'ın cloud save özelliği gerçekten sıkıntılı. Ben de bu durumdan muzdarip olduğum için internette ufak çaplı bir araştırma yaptım ve yabancı kaynaklardan şöyle bir bilgi edindim.

...\Steam\userdata\1513517246\255710\remote

klasörünün içerisinde cloud'a kaydettiğim save dosyamı buldum. userdata'dan sonraki 1513517246 klasörü belki sizde farklı olabilir emin değilim ama önemli olan 255710 klasörünü bulmanız.

Dosyayı burada buldum ama hala oyunda gözükmüyordu. Bende local save dosyalarının kaydedildiği yere yani,

...\Users\-user_name-\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Saves

klasörüne kopyaladım. Böylece save dosyalarıma ulaşıp oynayabildim. Umarım sizin de işinizi görür.

@HyDroN78 Ben daha şanssızdım, Paradox ve Epic Games Cloud açık olmasına rağmen en az 45 saat harcadığım save kaybettim.

Bilgisayarıma format atmıştım ve bu sorundan haberim yoktu.

@Turgineer anlıyorum, durumunuz için üzgünüm. Geri dönüşü yok maalesef. Umarım sizin ileriki oyunlarınızda ve başkaları açısından faydalı bir çözüm olur.
Oyunun ikincisi çıkacak olmasına rağmen bu sorunun düzeltilmemiş olması Paradox'un hatası.

En azından daha tecrübeli bir şekilde yeni şehri inşaa edeceğim.

Geri
Yukarı