Çözüldü Steam çizim vitrini tam oturmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

splex

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de profilimi güzelleştirmeye çalıştım ancak yaptığım çizimler, çizim vitrinine eklerken tam oturmuyor.

indir.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  • Tarayıcınız ile şu bağlantıya gidin.
  • Resmi seçin ve gerekli bilgileri doldurun.
  • Ardından, herhangi bir yere sağ tıklayıp "İncele"/"Öğeyi Denetle" deyin.
  • Açılan pencerede, "Console" kısmına gelin.
  • Şu kodlardan birini yapıştırın ve Enter tuşuna basın:
Kod:
$J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id','');
Kod:
$J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id',''),$J('[name=file_type]').val(5);
  • Vitrin galerinizde uzun ve ince bir çizgi olarak görünecek. Fakat siz vitrine seçtiğinizde veya üzerine tıkladığınızda tam boyutta görünecek.
  • Yükledikten sonra 1 dakika falan bekleyin, Steam tarama yapsın. Yüklediğiniz gibi vitrininizde görünmez.
Not: Firefox'ta konsola yazı yapıştırmak için elle allow pasting yazmanız ve enterlamanız gerek.
Selamünaleyküm bende Steam profilimi düzenliyorum fakat astronot GIF'ini ekleyemiyorum 5MB üstünü kabul etmiyor nasıl ayarlayabilirim yardımcı olur musunuz?
hadi onu halletsem gerisi kolay fakat kabul etmiyor 2 saattir uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Dosya Ekleri

• 1695639404282.png
    1695639404282.png
    546,8 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Selamünaleyküm bende Steam profilimi düzenliyorum fakat astronot GIF'ini ekleyemiyorum 5MB üstünü kabul etmiyor nasıl ayarlayabilirim yardımcı olur musunuz?
hadi onu halletsem gerisi kolay fakat kabul etmiyor 2 saattir uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Ezgif üzerinden optimize et. Transparency optimization öneririm.

Maalesef Steam'ın en büyük sorunu. 5MB olsa dahi kabul etmiyor. İlla 4.99 MB falan olacak. MB'sini online sitelerden düşürmeye çalış.

Merhaba, bende denilen bütün kodları yaptım fakat köşe de yine boşluk kalıyor. Kod üzerinde ne gibi bir değişiklik yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 57

Geri
Yukarı