Steam Client Boots ve Client Service Yüksek CPU Kullanımı

gurenes

Hectopat
Yer
samsun
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Bugün farkettim ki Steam arka planda oyun felan açık değilken CPU'nun %70-80'lik kısmını catır cutur götürüyor. Steam'den çıkış yaptım tekrar baktım ki ne göreyim. Steam Cliend Boots ve Steam Cliend Service iki parça olrak hala CPU'yu sömürmeye devam ediyor. Bir yerden virüs mü yedim nedir acaba sorunum normal mi bu? Birde steamdan her CS GO'ya girdiğimde Güvenilir Sunucu hatası alıyorum. Steamı kapatıp güvenli modda çalıştırıp tekrar giriyorum düzeliyor ama her seferinde oluyor bu durum nasıl düzeltirim bunu acaba? Teşekkürler.

Bir çözüm değil ama; sorun güvenli mod da açmaktan kaynaklanıyor. Şahsen her oyuna girmem de güvenli mod da çalıştırıyorum Steam'i işim bitince de görev yöneticisinden hepsini kapatıyorum.

Bir çözüm değil ama; sorun güvenli mod da açmaktan kaynaklanıyor. Şahsen her oyuna girmem de güvenli mod da çalıştırıyorum Steam'i işim bitince de görev yöneticisinden hepsini kapatıyorum.
bu sorun bende de vardı şöyle çözdüm steamı görev yönetici olarak çalıştırıyordum csgo da güvenli bağlantı yok hatası nedeninden steamı normal bir şekilde açarsan görev yönetci olarak açmazsan sorun kalmaz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı