Badlion Client vs Lunar Client

kyogura

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft pre aldım ve lunar Client yükledim. lunar Client'i açtığımda CPU'yu aşırı zorladığını gördüm. Zulu 64X diye bir şey. O yüzden lunar Client'i sildim. Aynı şey badlion için olur mu? Ona göre ikisini de indirmicem normal MC Launcher'den oynayacagım. Lunar'a güvenemedim nedense.

Arkadaşlar Minecraft pre aldım ve lunar Client yükledim. Lunar Client'i açtığımda CPU'yu aşırı zorladığını gördüm. Zulu 64X diye bir şey. O yüzden lunar Client'i sildim. Aynı şey badlion için olur mu? Ona göre ikisini de indirmicem normal MC Launcher'den oynayacagım. Lunar'a güvenemedim nedense.

Lunar Client zulu 64X olarak geçiyor silmenize gerek yok yıllarca kullandım bir sıkıntısını görmedim.

Lunar güzel bir Minecraft istemcisidir. Ayrıca çoğu yayıncı, YouTuber kullanır. Neden güvenmiyorsunuz?

Kullandığınız donanım nispeten düşük bir donanım ise zorlanması normaldir. İçerisinde modlar bulunuyor. Bu modların ayarlarını değiştirip tekrar deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Minecraft pre aldım ve lunar Client yükledim. Lunar Client'i açtığımda CPU'yu aşırı zorladığını gördüm. Zulu 64X diye bir şey. O yüzden lunar Client'i sildim. Aynı şey badlion için olur mu? Ona göre ikisini de indirmicem normal MC Launcher'den oynayacagım. Lunar'a güvenemedim nedense.

Lunar Client en iyisi.

Lunar güzel bir Minecraft istemcisidir. Ayrıca çoğu yayıncı, YouTuber kullanır. Neden güvenmiyorsunuz?

Kullandığınız donanım nispeten düşük bir donanım ise zorlanması normaldir. İçerisinde modlar bulunuyor. Bu modların ayarlarını değiştirip tekrar deneyebilirsiniz.

Düşük donanıma sahip değilim fakat zulu 64X diye bir şey CPU'yu aşırı zorluyor. Ne olursa olsun aşırı çok sömürüyor. Silip Badlion yükledim daha az zorluyor ve daha çok FPS var gibi. Güven problemim olduğu için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük donanıma sahip değilim fakat zulu 64X diye bir şey CPU'yu aşırı zorluyor. Ne olursa olsun aşırı çok sömürüyor. Silip badlion yükledim daha az zorluyor ve daha çok FPS var gibi. Güven problemim olduğu için soruyorum.

Aslında hayır öyle değil zaten CPU'yu zorlarsa FPS'i artırır ona bakılırsa orta seviye bir CPU için Minecraft %70 kullanıyor işlemciyi. Pek bir şey faketmiyor ve lunar Client badlion Client'e göre daha çok FPS veriyor.

Aslında hayır öyle değil zaten CPU'yu zorlarsa FPS'i artırır ona bakılırsa orta seviye bir CPU için Minecraft %70 kullanıyor işlemciyi. Pek bir şey faketmiyor ve lunar Client badlion Client'e göre daha çok FPS veriyor.

Lunarda Hypixel'in Bedwars lobisinde 300-400 aldığım FPS, Badlion Client'te 1700'lerde. O nasıl oluyor anlamadım. İkisinin de ayarları aynı Full düşükte.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı