Rehber Steam Clorthax Etkinliği Hızlı Geçme Yöntemi

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar olay basit, hızlıca anlatayım:
İpuçları ve oyun listesi paylaşılmış ancak bizim bunların hiçbirine ihtiyacımız yok, onlara bakmadan o ipucunun altındaki butona basıp yönlendirdiği sayfada para birimi farklı sembolle gözüken oyunu bulmamız gerekiyor, daha da iyi anlatmak gerekirse tam olarak bu şekilde gözükmeli:
Eki Görüntüle 1429716

İşinizi daha da hızlandıracak başka bir taktik ise oyunları her zaman 2. veya 3. sekmede aramak.
Oyunları "Öne Çıkan" (yani 1. sekme) kısmında değil 2. ve 3. sekmede yani aşağıdaki örnek görselle belirmek gerekirse "Simülasyon ve Yönetim" ve "Gerçekçi" kısımlarında aramamız gerekiyor, diğer sekmelerle işimiz yok.
Eki Görüntüle 1429717

Bu şekilde arayarak hızlıca görevleri tamamlayıp hediye profil temasını edinebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan kategorilere bakıp altlara doğru kendim taradım. Yaklaşık 10 dakika sürdü. Son oyunun adı da Osuruklarını Tut olması şaşırttı. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan kategorilere bakıp altlara doğru kendim taradım. Yaklaşık 10 dakika sürdü. Son oyunun adı da osuruklarını tut olması şaşırttı. :D

5.oyun sizde gösterdiği yerde çıkıyor mu? Bende çıkmıyor o oyun.

Etkinlikteki bulunması istenilen oyunlar.

1.guitar billionaire.

2.custard Castle small claims court.

3.bass ain't bitin' 2022 - Click casual Tab at top.

4.Dead seagull zoo magnate.

5.actually... Frankenstein's Monster Edition.

6.ıt's probably fine.

7.help the king get to the toilet.

8.the consecration of esthme.

9.Pro poker amateur.

10.hold ın your farts.

Bütün bunları Reddit'te buldum hepsi doğru ve bütün görevleri yaptıktan sonra clorthax sayfasına geri gidin oradan görev tamamlama ödülünü alın.

Geri
Yukarı