Steam Cloud'a farklı bir Save dosyası yüklenir mi?

Levien

Hectopat
Oyunu GeForce NOW'dan oynadığım için sistem direk Steam Cloud'tan alıyor verileri. Steam Cloud'a herhangi bir Save dosyası aktarabilir miyim? Aktarabiliyorsam nasıl yapılıyor?

Clouda yükleyemezsin. Ama kandırabilirsin. Oyun dosyaları arasında muhtemelen Save dosyası bulunur. Bu Save dosyasını ekstradan tekrar siz kaydedin. Alın işte clouda yüklenir.

Ha ben biraz yanlış anladım galiba. Ama dediğim yöntem yine işe yarar kenarda dursun.

Oyun dosyalarının içinde Save dosyası bulunur. Onu yedekleyin. Sonra aktaracağınız yerdeki Save dosyalarına aktarın.

Alın size mis gibi 2 çözüm. Hem clouda yükleme hem de Cloud'dan çekme.

Clouda yükleyemezsin. Ama kandırabilirsin. Oyun dosyaları arasında muhtemelen Save dosyası bulunur. Bu Save dosyasını ekstradan tekrar siz kaydedin. Alın işte clouda yüklenir.

Oyunu GeForce NOW'dan oynadığım için yazdığın şeyi yapamam. GeForce NOW oyun dosyalarının açılmasına izin vermiyor.

Ama GeForce NOW üzerinde olur mu bilmiyorum. En kötü kendi cihazınıza yüklersiniz oyunu oradan Save dosyasını aktarırsınız olur biter. Tabii GeForce NOW üzerinde kendi Steam hesabınızı kullanabiliyor musunuz onu bilmiyorum.
Oyunu GeForce NOW'dan oynadığım için yazdığın şeyi yapamam. GeForce NOW oyun dosyalarının açılmasına izin vermiyor.

Steam hesabı kendi Steam hesabın mı?
Eğer kendi hesabın ise oyunu kendi bilgisayarına yükle. Sonrasında orada Save dosyasını ekle. Eğer ücretli ise uygulama orasını bilemem. Benim çözümüm buraya kadar.
Ama GeForce NOW üzerinde Steam'ı açabilirsen oyun dosyalarına ulaşabilirsin.
Şimdi araştırdım her yolu kapamışlar. Oyunu Steam üzerinden eşlemişsiniz muhtemelen. Bu oyunu kendi bilgisayarınıza indirin ve Save dosyaları erişilebilir. Sonra istediğiniz Save'leri yükleyin ve oyun içinde Save clouda geçsin diye son kalınan yerden tekrar Save alınç (daveti tekrar Save alın yani)

Eğer bu yöntemle olursa olur.

Son düzenleme:
Ama GeForce NOW üzerinde olur mu bilmiyorum. En kötü kendi cihazınıza yüklersiniz oyunu oradan Save dosyasını aktarırsınız olur biter. Tabii GeForce NOW üzerinde kendi Steam hesabınızı kullanabiliyor musunuz onu bilmiyorum.

Steam hesabı kendi Steam hesabın mı?
Eğer kendi hesabın ise oyunu kendi bilgisayarına yükle. Sonrasında orada Save dosyasını ekle. Eğer ücretli ise uygulama orasını bilemem. Benim çözümüm buraya kadar.

Witcher 3 40 GB falan olduğu için biraz zor gene de teşekkürler. GeForce NOW'da Steam'i açabiliyorum ama oyunun dosyalarına göz Ata basınca hiçbir şey açılmıyor.

Eğer sabırlı bir insansanız bence indirebilirsiniz. Muhtemelen sistem yetmediği için oradan oynuyorsunuz. Ama bir şekilde Save dosyasını yüklemeniz gerekmekte sisteme ya bu şekilde yapacaksınız ya da başka bir yol vardır onu bulmak gerekir. Ufak bir araştırma yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı