Steam Cloud'dan virüs bulaşır mı?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler. Bildiğiniz üzere Steam Cloud sayesinde başka bir cihazda oyun indirirken daha az GB ile oyun indiriyoruz.

Benim kafama şu takıldı: Benim bu Steam olan bilgisayarımda virüs varsa Steam Cloud'a kaydedilen dosyalara o virüs bulaşır mı? Oradan da aynı oyunu indirirken Steam Cloud'dan tekrar virüs bulaşma ihtimali var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Bildiğiniz üzere Steam Cloud sayesinde başka bir cihazda oyun indirirken daha az GB ile oyun indiriyoruz.

Benim kafama şu takıldı: Benim bu Steam olan bilgisayarımda virüs varsa Steam Cloud'a kaydedilen dosyalara o virüs bulaşır mı? Oradan da aynı oyunu indirirken Steam Cloud'dan tekrar virüs bulaşma ihtimali var mıdır?

Steam Cloud oyun kayıtlarını indirebiliyor ayrıca yine internet üzerinden bir yükleme olcağı için hız değişmez sanırım.

Oyun kayıtları dışında bir şeyi aktarmayacağı için bulaşmaz.

Konuyu patlattım ama hocam mesela biri PC'ye hile indirdi ve CS oynadı (Not: Kesinlikle hileye karşıyımdır!) Cloud hileyi içine alır mı ya da virüs diyelim Cloud virüsü içine alır mı? Çünkü önceden bilgisarayımda virüs varken CS oynamıştım Steam Cloud içine alır mı ya da virüsten ban yer miyim?
Çünkü Stilex54 bu konuda :Hile dosyası yüzünden CS:GO'dan VAC ban yer miyim? bunu yazmış: Steam Cloud diye bir şey vardı sanırım yalan olmasın ismini tam hatırlamıyorum oyunun klasöründe ne varsa onları ayar olarak diye sayıyor(ayar olmak zorunda değil mod vs.)Ve onları hafızasına alıyor ZIP dosyasınıda ayar olarak falan gördüğü için otomatik yüklemiş olabilir.
@reptile
@ErdemdDL

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı