Steam Çöktü!

Arkadaşlar resimde de olduğu gibi sakın hesap bilgilerinizi login etmeyiniz. Hesap bilgileriniz çalınabilir.
Oyun satın almayınız ve pazardan eşya satın alıp veya satmayınız...

1933486_899716670083695_8125179450903447377_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalli "cache" sorunundan kaynaklanan bir problemdi. Hiçbir sorun olmaz, gidecek başka kapınız yok, bugün bir iki oyun aldım ve sorun yok, aynı şekilde devam.

Merhaba ben Steam Guard kullanıyorum. O saatte de yatıyordum. Benimkine de herhangi birinin girmiş olma ihtimali var mı? Varsa Steam hesabımı anında silicem bir daha da hesap açmicam. Voidu'dan GTA5'i alırım bana yeter. Bu arada Voidu'dan GTA 5 alsam yine bir Hack vs. vakası çıkar mı? 12 ülkeden Türkiye'ye siber saldırı olduğu için soruyorum.

Merhaba ben Steam Guard kullanıyorum. O saatte de yatıyordum. Benimkine de herhangi birinin girmiş olma ihtimali var mı? Varsa Steam hesabımı anında silicem bir daha da hesap açmicam. Voidu'dan GTA5'i alırım bana yeter. Bu arada Voidu'dan GTA 5 alsam yine bir Hack vs. vakası çıkar mı? 12 ülkeden Türkiye'ye siber saldırı olduğu için soruyorum.
Hesap bilgilerinin calinmasi gibi hir durum soz konusu degil zaten. Stram sistemlerinin kendi icindeki guncellemesi sirasinda olusan bir hataydi, duzeldi. Ortada bir hack yok iciniz rahat olsun :)

Hesap bilgilerinin calinmasi gibi hir durum soz konusu degil zaten. Stram sistemlerinin kendi icindeki guncellemesi sirasinda olusan bir hataydi, duzeldi. Ortada bir hack yok iciniz rahat olsun :)
Anladım da ben böyle bir şirkette durmam. Zaten oyun almicam. Hiç olmam daha iyi. En azından tehlikeye girmem. 1 kere yapan başka bir kere de yapıcaktır. Bu arada Steam Guard kullanıyorum yine de girmişler midir?

Anladım da ben böyle bir şirkette durmam. Zaten oyun almicam. Hiç olmam daha iyi. En azından tehlikeye girmem. 1 kere yapan başka bir kere de yapıcaktır. Bu arada Steam Guard kullanıyorum yine de girmişler midir?
Sizin tercihiniz tabi ki :) 90 civarinda oyunum oldugu icin vazgeciyorum steam'den diyemiyorum sanirim ben :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı