Steam "çok fazla oyun aldınız" uyarısı

Merhaba, az önce yaklaşık 120 adet oyun satın aldım ve almaya devam edemiyorum.

"Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz. Lütfen tekrar denemeden önce bekleyiniz." bu uyarıyı veriyor.

Bu uyarı ne zaman geçer bilen var mı? 1-2 saat içinde mi yoksa bayağı beklemek gerekir mi?
Hocam yarım saat - 1 saat falan bekleyin muhtemelen hata gidecektir. Eğer gitmezse steam desteğe yazın. Şimdilik yazmanıza gerek yok.

Merhaba, az önce yaklaşık 120 adet oyun satın aldım ve almaya devam edemiyorum.

"Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz. Lütfen tekrar denemeden önce bekleyiniz." bu uyarıyı veriyor.

Bu uyarı ne zaman geçer bilen var mı? 1-2 saat içinde mi yoksa bayağı beklemek gerekir mi?

O kadar önemli sorun değil 1 saat içinde düzelip alabilirsiniz bende dün Back 4 Blood Ultimate aldım ve yanında DLC aynı sorun. Düzeldi 1 saate aldım.

Olay ne? Neden kar ediyoruz?

1TL'ye aldığın oyunlardan kartları ile kâr ediyorsun. Oyunların kartlarını Idle Master ile düşürüyoruz. Bu kâr artabilir azalabilir. Örnek olarak 90 tane koleksiyon kartı olan oyun alıyorsun 90TL tutuyor, kartlarını Idle Master ile düşürüp satınca 150TL olarak geri dönüyor. (şansa bağlı, parlak kart düşürebilirseniz artabilir) İndirim dönemleri dışında çok tavsiye etmiyorum, ciddi bir kâr sağlamıyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı