Steam Çok Oyunculu Ücretsiz Oyun Önerisi

gigaachad

Kilopat
Daha fazla  
Bu aralar yeni oyunlar arıyorum. Half Life ve MB:Warband'da yapacak bir şey kalmadı. Bilgisayarım iyi olsa Battlefield 4 veya Battlefield 3 oynayacağım ama bilgisayar kötü. Steam'de Ücretsiz FPS Çoklu Oyunculu oyun arıyorum. Paladins oynuyorum şu aralar iyi sarıyor. Başka önerisi olan var mı? FPS olmaya da bilir ama olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG`ye benzer bir oyun arıyorsan Last Man Standing öneririm çok oyunculu, FPS veya TPS olarak oynuyosun, haritanın bir yerinde spawn oluyorsun ve malzeme bularak ve adam öldürerek hayatta kalmaya çalışıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar yeni oyunlar arıyorum. Half Life ve MB:Warband'da yapacak bir şey kalmadı. Bilgisayarım iyi olsa Battlefield 4 veya Battlefield 3 oynayacağım ama bilgisayar kötü. Steam'de Ücretsiz FPS Çoklu Oyunculu oyun arıyorum. Paladins oynuyorum şu aralar iyi sarıyor. Başka önerisi olan var mı? FPS olmaya da bilir ama olursa güzel olur.
Skill Force 2. Evet oyunda hack olabilir fakat oyundaki klan sistemi güzel. 2 yıl oynadım nice düzgün arkadaşlar edindim. Birazda sohbet, muhabbet istiyorsan oyunu öğrenip düzgün bir klana girersen keyifli maçlar atabilirsin.

Geri
Yukarı