Steam çok yavaş indiriyor

buraksenol12

Hectopat
Daha fazla  
Neden bu kadar yavaş indiriyor bu?

Speedtest (Ne kadar doğru bilmiyorum.):

resim_2020-12-06_011659.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı değerleri ben de alıyorum. Büyük ihtimalle aynı paketi kullanıyoruz. Ama Steam'de böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kabloyu çıkarıp geri takar mısınız? Ya da bilgisayarı yeniden açıp kapatır mısınız?

3-4 ay sonra sizinki gibi hızlı bir internete geçeceğim gördükçe sabırsızlanıyorum :(.
Benimki de yapmacık bir hız. :D Benim güncel hızım 35Mbps. Tarife yenilediğim için 100Mbps hediye ediyorlar bir aylık. :D Geçen aradıklarında 200 MBPS için 150 TL'nin biraz altını bile önerdiler ama ihtiyaç duymadım gerçekten. Haftada 2 gün internet ile işim oluyor. İndirmeleri hafta içi başlatıyorum işe gitmeden. Siz sanırım sürekli evdesiniz, mutlaka etkisini hissedersiniz. Sıkışık zamanda etkisi büyük oluyor. :)

Benimki de yapmacık bir hız. :D Benim güncel hızım 35Mbps. Tarife yenilediğim için 100Mbps hediye ediyorlar bir aylık. :D Geçen aradıklarında 200 MBPS için 150 TL'nin biraz altını bile önerdiler ama ihtiyaç duymadım gerçekten. Haftada 2 gün internet ile işim oluyor. İndirmeleri hafta içi başlatıyorum işe gitmeden. Siz sanırım sürekli evdesiniz, mutlaka etkisini hissedersiniz. Sıkışık zamanda etkisi büyük oluyor. :)
Evet hocam korona olduğundan ve 9. sınıf öğrencisi olduğumdan dersler çok, bu yüzden evdeyim sürekli şu anlık :).

Evet hocam korona olduğundan ve 9. sınıf öğrencisi olduğumdan dersler çok, bu yüzden evdeyim sürekli şu anlık :).
Değer o zaman. Hele ki fiber ise her kuruşuna değer o hızlarda. XDSL gibi kararsızlık yaşanmıyor. Şimdiden güle güle kullanın diyeyim. :D

Geri
Yukarı