Steam Counter-Strike: Global Offensive Satın Alma Sorunu

ocdc

Kilopat
Ekte yer alan resimde sorunum yazıyor. Özetlemek gerekirse. Satın alma işlemi gerçekleşmedi ama hesabımdan ücreti kesildi dekontunu ve bana gelen e-maillerde yönlendirildiğim linklerin resimleriyle beraber destek ekibine e-posta attım. Üzerinden 24 saat geçmesine rağmen hiç bir bildirim e-posta vs. alamadım. Bu normal bi süreç yoğun olduğu için bekletiyorlar mı? Yoksa param uçtu mu? Hiç sanmıyorum steam gibi bir kuruluşun benim üç beş kuruşumun peşinde olduğunu bi hata var elimde belgeler ve dekontlar var. Burdan sonuç alamazsam nereye başvurmalıyım? Ya da başına bunun benzeri bi olay gelen var mı ? Ne yapmalıyım?

tech.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olaylar olmadan önce satın alma işlemini gerçekleştirmiştim.Tarihe baksaydınız keşke.Bu arada böyle bir sorunla karşılaşırsanız steam sizden para almıyor.Fakat banka 10 günlüğüne paranıza bloke koyuyormuş.10 gün sonunda sonucu size yazarım.

Satın almayı iptal edip para iadesi talep edebilirsiniz. (Bunun için sağ kısımdaki bakiye yazan kısma tıkladıktan sonra sonra satın alma geçmişi seçeneğine tıklamanız ardından yaptığınız işlemi geri iade et kısmından iade etmeniz gerekmekte ). İki gündür Steam Valve sunucularında sorunlar vardı. Dün yaptıkları açıklama ile bu sorunları giderdiklerini herhangi bir problemin devam etmediğini bize bildirdiler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı