Çözüldü Steam CS:GO eşyası kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shax

Femtopat
Daha fazla  
Steam CS:GO envanterimde bulunan bir item vardı. Ben de bunu satmaya karar verdim ve bunu topluluk pazarına satışa koydum ve telefonumdan da onayladım. Neyse itemim satılmadığı için ben de itemi topluluk pazarından kaldırdım ve şu an item ne envanterimde gözüküyor ne cüzdanıma parası eklendi ne de satış listesinde bulunuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Şu aralar Steam sunucularında sıkıntı var. Belki ondan dolayı olmuştur. Biraz beklemeni öneririm. Sunucu sıkıntısı düzeldiğinde envanterine eklenmezse desteğe başvurabilirsin.
Şu aralar Steam sunucularında sıkıntı var. Belki ondan dolayı olmuştur. Biraz beklemeni öneririm. Sunucu sıkıntısı düzeldiğinde envanterine eklenmezse desteğe başvurabilirsin.

Çözüm

Başvurdum, fakat henüz bir cevap alamadım ilginiz için minnettarım.

İtemimi tekrardan envanterime gönderdiler teşekkürler tekrardan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı