CS:GO takas yasağı

Etars

Decapat
Daha fazla  
Merhaba saygı değer forum üyeleri, size CS:GO adlı oyundan bir sorumu izah edeceğim. Bir site üzerinden promo kodu ile bir skin çıkardım ve depozito verip skini hesabıma çektim ve size belirttiğim resimin kırmızı çizgi ile çizdiğim bir köşesinde 25 Ekim tarihinde takas edilebilir, bir kısmında ise takas edilemez yazıyor. CS:GO hakkında pek bilgim yok bu 25 Ekim diye belirttiği tarihte o etiket kalkacak mı veya siteden geldiği için mi takas edilemiyor? Şimdiden çok teşekkür ediyorum, saygılarımla.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım bu arada CS:GO Prime 90 TL envanter L4D2 portal gibi birkaç oyun daha var kaça gider sizce Steam hesabı.

Yeni konu açın. Fotoğraflarınıda atın konuya hesabın.

Yanlış yere girmişim ne yaptınız açıklar mısınız? Hangi kasayı açtınız? Yardımcı olursanız sevinirim.
Keydrop.com adlı siteye girdim Attığım promosyon kodu yerine tıklayıp marjinal yazdım ve topla dedim. Ardından sol Rocket Raccoun adlı kasayı açtım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 35
Kalabalık yapmıyayım diye forumda buradan sordum.

Kalabalık olmasın diye derken? Zaten amacımız burada yardımcı olmak asıl başka bir konunun altına bu şekilde sorunuzu yazarsanız kalabalık yaparsınız.

Rocket Raccoun adlı kasayı açtım 1.10'luk bir tec-9 skini çıktı ardından Marker adlı kasayı açtığımda Tec-9 Decimatör çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı