Steam CS:GO VAC banı diğer oyunları almayı etkiler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nureddin Can

Kilopat
Yer
Antalya
Steam CS:GO VAC banı diğer oyunları satın almamı etkiler mi?
Gamesatış'tan Rust ve GTA 5 satın alacağım.

Türkiyede ki oyuncu tipi adam beni vurdu. Bu adam kesin hile. Ben adamı vurdum. Ben çok iyi oyuncuyum. Bu tipte ki insanlar ile aynı ülkede yaşıyorum. Onu geçtim bende insanım onlarda insan :D

Oyunfor ve Oynasana gönderiyor. Onun dışında CS dışında pazarda alım-satım yapabilirsin.

Belli bir sebebi var ki açmış. Sen neden karışıyorsun? Bir oyunda hile açması her oyunda hile açacağı anlamına gelmez.
Bu nasıl savunma ya? Hile açmanın hiçbir sebebi olamaz, başkasının hakkını gasp ediyorsunuz. Keşke hilecilere İnternet kullanımını yasaklasalar.

Kardeşim oyun zaten hile dolu emek verip bir yere gelinmiyor ben eşek miyim? Madem ban atmıyor ban koruması yok bende hile açarım. Oyunun %50 si zaten bıkıp hile açan kişilerden oluşuyor. Şu an hiç pişman değilim iyiki de ban yedim yoksa bu illetten kurtulamazdım. Hileyi neredeyse 1 ay kullandım sonra ban yedim beleş hile birde gerisini sen düşün. CS:GO oynamak kerizliktir.
Bu arada bu diğer oyunlarda hile açacağım anlamına gelmez zaten açsam burda bu soruyu sormazdım. Yan hesap açardım ordan oyunu satın alırdım
Bir de CS GO oynayanlara keriz diyor. Sizin gibiler yüzünden hiçbir oyunun tadı kalmadı. Çok ağır şeyler söylemek istiyorum ama kurallara uygun değil.

Torrent kullanıp kendini haklı bulanlardan farkın yok. Oyun kültüründen tamamen uzak birisin. Bir de karşımıza çıkıp pişkin pişkin "hile kullandım" diyorsun. Normalde hayatta yardım etmezdim fakat yeni geliştiricilerin ülkemize girmesi ve oyun satış platformlarının bize uygun indirim sağlaması için ülkemizden oyun satın alımlarının artması gerekiyor.

Satın aldığın sitede oyunu bot gönderdiği için çok yüksek ihtimalle VAC banlı hesaba göndermeyecektir. Siz şansınızı zorlamayın, yeni hesap açın ve oyunlarınızı alın. Bir daha da hile açmayın, milletin hakkına girmeyin.

Siz hile kullandınız, ben burada otururken benim bile hakkıma girdiniz. Siz açtınız, sizden etkilenenler de hile açtı, e herkes hile açsın o zaman?

Rekabetçide hile geliyorsa sen de hile açmak yerine gidip Faceit'de ve ESEA'da oynayabilirsin. Hem daha iyi hile korumaları hem de daha performanslı sunucuları var.

Adam açmış banını yemiş ve kendisi de pişman olmadığını söylüyor. Tamam güzel bir hareket değil ama her oyunda hile açacağı anlamına gelmez. Bir arkadaş bela okumuş, hakkını helal etmemiş ama bunların üstüne tonlarca küfür etmiş. Bela okuyup ve hakkını helal etmeyince hile açan arkadaşımızın cehenneme gideceğini falan düşünüyor herhalde!? Benim gözümde bu küfür eden arkadaşın hiç yeri yok şahsen. Hile açana bin kez şükrederim karşıma böyle biri geleceğine. Sakin olmasını veya sinirliyken nasıl davranacağınızı öğrenin. Madem beğenmiyorsun, oynama o zaman kardeşim hileden geçinmiyorsa küfür edip bela okuyacağına. Konuya gelecek olursak, oyun alırken etkilemez. Eğer ileride hesabı satmak istersen bayağı bir fiyat düşüşü olur VAC yüzünden. Ben olsam yeni hesap açıp önüme bakardım fakat tamamen senin kararın.

PUBG VAC banım var. CS GO rekabetçi girebiliyorum ve PUBG hariç tüm oyunlardaki eşyaları satabiliyorum. VAC Ban oyuna özel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı