Steam CS:GO Yüklü Olduğu Halde Yeniden İndiriyor

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
CS:GO'm var oyun steamapps/common da yüklü fakat yeniden yüklüyor, yardım edin. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun güncellemesini yüklüyordur, tamamını değil.
İyide 4.5 GB diyor internet hızım zaten 3mb/s e indi

Steam betaya katıldım 2.8 gb ını kendi gördü şimdi indiriyorum mecbur :S

Yardım edin lütfen. :S

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurun tekrardan temiz şekilde. Bir daha yaparsa tekrardan ulaşabilirsiniz bize.

Öncelikle mesajımı tekrar okuyup anlamınızı tavsiye ederim. Herhangi bir ufak sorun olduğundan dolayı tekrar indirmeye başlamış olabilir. Bende de Dota 2' de olmuştu bir kaç kere. Yardımcı olmaya çalışanlara da lütfen bu tarz çıkışlar yapmayın. Herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalısıyor.

Öncelikle mesajımı tekrar okuyup anlamınızı tavsiye ederim. Herhangi bir ufak sorun olduğundan dolayı tekrar indirmeye başlamış olabilir. Bende de Dota 2' de olmuştu bir kaç kere. Yardımcı olmaya çalışanlara da lütfen bu tarz çıkışlar yapmayın. Herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalısıyor.
3-4 kere yeniden indirdim bozuk güncelleme dosyaları diyor mesajında da bir daha yaparsa tekrardan ulaşın bize demişsin ve bende sana soruyorum.

3-4 kere yeniden indirdim bozuk güncelleme dosyaları diyor mesajında da bir daha yaparsa tekrardan ulaşın bize demişsin ve bende sana soruyorum.
Bunu şimdi belirttiniz. Bundan önceki mesajlarınızda 3 - 4 kere indirdiğinize dair bir bilgi yok.

Tamam sordum işte ve sana ulaşıyorum
Eğer indirdiyseniz tekrar tekrar başka bir çözüm yolu söyleyemem ve çok da yardımcı olasım yok size bu tepkiden sonra. İnşallah çözersiniz iyi akşamlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı