Çözüldü Steam CS Source siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Steam'da oyun 10 TL olmuş bende satın aldım oyunu kurdum fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Ses var menü falan fakat görüntü yok. Denemediğim yöntem kalmadı. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'i bir İngilizce yap bende korsan da öyle olmuştu.

Çözdüm hocam az önce. Steam'dan Source SDK'yı indirip kurmak gerekiyormuş.

Arkadaşlar Steam'da oyun 10 TL olmuş bende satın aldım oyunu kurdum fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Ses var menü falan fakat görüntü yok. Denemediğim yöntem kalmadı. Nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar CS oyunlarında siyah ekran sorunu yaşarsanız eğer Steam'da kütüphaneye gelip menü de oyunlar, müzik ve araçlar sekmesi çıkacak. Araçlara tıklayın. Aşağıya inin Source SDK yazıyor onu indirin. 2 GB bir dosya. Sonra sorunsuz açılıyor oyun.

Steam'i bir İngilizce yap bende korsan da öyle olmuştu

Steam'i bir İngilizce yap bende korsan da öyle olmuştu.

Çözdüm hocam az önce. Steam'dan Source SDK'yı indirip kurmak gerekiyormuş.

Arkadaşlar CS oyunlarında siyah ekran sorunu yaşarsanız eğer Steam'da kütüphaneye gelip menü de oyunlar, müzik ve araçlar sekmesi çıkacak. Araçlara tıklayın. Aşağıya inin Source SDK yazıyor onu indirin. 2 GB bir dosya. Sonra sorunsuz açılıyor oyun.

Çözüm

Geri
Yukarı