Steam cüzdan kodlarında %50'ye varan indirim!

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 10B
@Ecmel ha şöyle, insanlar o kadar ön yargılı ki indirim bile paylaşamaz olduk.

Sanırım? Haberinizi yaptığınız indirimin detaylarını bilmiyor musunuz? :D
Sanırım değil, Onedio ortaklığıyla yapılıyor. Sitelerinde yazıyor zaten. Konuyu açan arkadaşı linçlemek yerine baksanız anlardınız zaten. Ayrıca aynı kampanya dün de yapıldı ve binlerce kişi aldı. Sorun oluşmadı.

@Iskenderun sitenin sahibini bilmem mi gerekiyor paylaşmam için? Çok saçmalıyorsunuz. Yarın stoklar yenilenice ürünü alacağım. Eğer olur da elime ulaşırsa ne vereceksiniz bana?

Sanırım değil, Onedio ortaklığıyla yapılıyor. Sitelerinde yazıyor zaten. Konuyu açan arkadaşı linçlemek yerine baksanız anlardınız zaten.

Bunu konu sahibinin yazması gerekirdi. "Sanırım" demekle olmaz bu işler. Bilmeyen birisi gidip alsa, dolandırıldı.
@Iskenderun sitenin sahibini bilmem mi gerekiyor paylaşmam için? Çok saçmalıyorsunuz. Yarın stoklar yenilenice ürünü alacağım. Eğer olur da elime ulaşırsa ne vereceksiniz bana?
Neden bir şey vereyim?

Bunu konu sahibinin yazması gerekirdi. "Sanırım" demekle olmaz bu işler. Bilmeyen birisi gidip alsa, dolandırıldı.
Sitelerinde koskoca fontlarla yazmışlar zaten adamlar. Konu sahibi unuttuysa bu adamların dolandırıcı olduğu anlamına gelmiyor. Konuya giren herkes önyargıyla yanaşmış.

@Iskenderun lafın gelişi diye de belirtmek zorunda kalıyorum ya şaka gibi.

@kino hocam daha geçen ay açıldı bu uygulama. Ünlü değil pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı