Steam cüzdan kodlarında %50'ye varan indirim!

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 10B
Instagram hesapları, yorumlar falan pek güven vermedi. Sanki paraları alıp bir süre "kullanıp" teknik aksaklıktan sonra iade edeceklermiş gibi. Tabii deneyip kodunu alan olursa paylaşabilir en azından öğrenmiş oluruz.
Hocam dün de aynı kampanya yapıldı ve sorun oluşmadı. Ben şahsi olarak almadım ama Onedio ortaklığıyla yapılan bir projede böyle bir şey olacağını sanmam. Yılların firması kendini 3-5 kuruş için rezil etmez.

Hepsiburada gibi dev E-Ticaret sitelerinde satış yapan bir firma olan Larabay ürünleri gönderiyor dediğim gibi. Hiçbir şey bilmeden saçma sapan yorum yapılıyor 10'dan fazla da beğeni alıyor. İndirim paylaşmak da suç olmuş. @kino hocam her üründen 1 tane alınabileceği için fiyatlar farklı.

Hocam dün de aynı kampanya yapıldı ve sorun oluşmadı. Ben şahsi olarak almadım ama Onedio ortaklığıyla yapılan bir projede böyle bir şey olacağını sanmam. Yılların firması kendini 3-5 kuruş için rezil etmez.
Aynı sizin gibi Onedio'nun nasıl olsa bir şey olmaz deyip alışveriş yapan bir sürü insan var. Ya kodlar gelmemiş ya da iade süresi gecikmiş. Çok fazla kişi sorun yaşamış. Hemen hemen hepsi de hepsi 1-2 gün önceki şikayetler: Vidyodan.com - Şikayetvar

50TL kod 25TL 100TL kod 75TL yani söz bu kadar konuyu şikayet ediyorum dolandırıcılık ortada.
Oldu, polise gidin. Yarın kod gelince bu yazanların sıfatını çok merak ediyorum. Eğer yenilenirse ve kod gelirse ayrı bir konu açacağım. Boş boş konuşmaya devam.
@polat.cbk yoğunluktan dolayı geç gelebileceği yazıyor.

Aynı sizin gibi Onedio'nun nasıl olsa bir şey olmaz deyip alışveriş yapan bir sürü insan var. Ya kodlar gelmemiş ya da iade süresi gecikmiş. Çok fazla kişi sorun yaşamış. Hemen hemen hepsi de hepsi 1-2 gün önceki şikayetler: Vidyodan.com - Şikayetvar
Dostum uygulamayı ben yapmadım. Sadece bir dolandırıcılık olmadığını ve resmi olarak Onedio'nun ortaklığında yapılmış olduğu bir program olduğunu söyledim. Dün aldığını ve kullandığını söyleyen de birçok kişi oldu. Ne kadar büyüttünüz bir konuyu, zorla aldıran yok almayabilirsiniz.

Ben de almadım ama konuya müdahil olma tek sebebim; insanların bir şeyi araştırmadan direkt önyargıyla yanaşması.

Oldu, polise gidin. Yarın kod gelince bu yazanların sıfatını çok merak ediyorum. Eğer yenilenirse ve kod gelirse ayrı bir konu açacağım. Boş boş konuşmaya devam.
@polat.cbk yoğunluktan dolayı geç gelebileceği yazıyor.
Kodlar gelirse beni etiketleyin. Bakalım gelecek mi?

@kino hocam daha geçen ay açıldı bu uygulama. Ünlü değil pek.

Çok sınırlı sayıda koyabilirler bir ihtimalle. Çünkü Steam böyle kampanyalara aracı olmaz zararına kendi cebinden indirim yapıyor olabilirler tanınmak adına. Ama biraz kötü yol seçmişler çünkü bu tarz indirimleri hep dolandırıcı firmalar yapar niyetleri iyi bir olsa uygulanış kötü. %20 indirim olsa daha güvenilir dururdu. 🙂

Çoğu kişi fark etmemiş ama bu dolandırıcılık değil, sadece ucuz yollu bir reklam. Şimdi hepimiz yarı fiyatına Steam kodu alacağız diye indirdik ve kaydolduk fakat çoğumuz stok kalmadığı için alamadı ama çoktan uygulamayı indirerek potansiyel müşteri olmuş olduk.

Uygulamaya da uyuz oldum, İnstagram'da kaydırmalı post atan influencerların dahil olmadığı yer kalmadı herhalde artık...

Geri
Yukarı