Steam cüzdan kodu almak için en iyi site önerisi

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Bildiğiniz gibi Steam Türkiye mobil ödeme ile cüzdan kodu almayı kapattı ve açmıyor. Benim ise sorum şu en az komisyon kesen mobil ödeme ile cüzdan kodu alınabilecek siteyi söylerseniz çok iyi olur. Herkes faydalansın.

Anında ödüyorlar. Ben hep buradan alıyorum, tavsiye ederim. Fiyatlar da uygun. Sorun yaşarsanız anında destek ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Ben Perdigital kullanıyorum 7/24 havale ile bile 1 dakika içerisinde kodumu alabiliyorum. Öneririm. Yakın zamanda 5 TL'lik cüzdan kodları kaldırıldı haberiniz olsun.

Mobil ödeme için değil de cüzdan kodu almak isteyenler için öneri yapayım. Papara da cüzdan kodu satıyor. Papara kullanıyorsanız site aramanıza gerek yok.

Bildiğiniz gibi Steam Türkiye mobil ödeme ile cüzdan kodu almayı kapattı ve açmıyor. Benim ise sorum şu en az komisyon kesen mobil ödeme ile cüzdan kodu alınabilecek siteyi söylerseniz çok iyi olur. Herkes faydalansın.
Ben mobil ödeme kısmını görmemişim. Çoğu site BoaCompra ile satıyor bu da size %25 komisyona patlar. O yüzden gerek yok. Kart ile satın alın.

Geri
Yukarı