Satıldı Steam Cüzdan Kodu, Bakiye: 500 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
43TL hocam, anlayışlı olmanızı konu içerisinde demiştim.

Pazarlık anlayışsızlık değildir düşünce yapınızı değiştirin. Ayrıca konu içerisinde pazarlık olur demişsiniz. Cüzi miktarda pazarlık istedim ayıp falan değil öyle olsa 40 TL'ye vermiyorum diyebilirdiniz.

%20 ile verebilirseniz kalan kodları toplu olarak alabilirim.

Pazarlık anlayışsızlık değildir düşünce yapınızı değiştirin. Ayrıca konu içerisinde pazarlık olur demişsiniz. Cüzi miktarda pazarlık istedim ayıp falan değil öyle olsa 40 TL'ye vermiyorum diyebilirdiniz.
Hocam bir şey demedim. Sadece eksiğim var. Konu içerisinde bahsetmiştim. Konu içerisinde düzelttim pazarlık kısmını. Konu bütünlüğü olarak bana destek olmanız açısından satıyorum kodları. Konunun genel bütünlüğü bu :)
%20 ile verebilirseniz kalan kodları toplu olarak alabilirim.
250 TL den verebilirim hepsini.

Tamamdır hocam başka yere vermeyiniz. Kalanı alıyorum ben.

Hocam reklam sayılır mı bilmiyorum ama @cengizovic'den aldıktan sonra bende de 20 TL'lik kod var %20 indirimle satıyorum ilgilenirseniz Discord'dan yazabilirsiniz. m
(@cengizovic senden aldıktan sonra demek istedim reklam sayılıyorsa kusura bakma)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam reklam sayılır mı bilmiyorum ama @cengizovic'den aldıktan sonra bende de 20 TL'lik kod var %20 indirimle satıyorum ilgilenirseniz Discord'dan yazabilirsiniz. m
(@cengizovic senden aldıktan sonra demek istedim reklam sayılıyorsa kusura bakma)
Şimdilik ihtiyacım yok hocam ama ilerisi için eklerim teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı