Steam cüzdan kodu için güvenilir site var mı?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, 1 Hafta'dır Steam kod almaya çalışıyorum ama bir türlü alamadım. BİM'e ve A101'e gittim ama hiçbirinde kod yok sonra Steam'den almaya denedim hata aldım. Şimdi ise kod alabileceğim site arıyorum birkaç yere baktım ama güvenilir mi bilemedim, bana önerebileceğiniz bir site var mı? Kolayca anında kodu alabilirsem iyi olur :)

ByNoGame üzerinden hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Birkaç kere almışlığım var, hemen teslim ediyorlar. Hiç de sorun yaşamadım. Onun dışında Perdigital, Oyunfor vs. gibi siteler de var ama ByNoGame'de bir miktar indirim ile satılıyor, hem daha avantajlı.

Selamlar, 1 Hafta'dır Steam kod almaya çalışıyorum ama bir türlü alamadım. BİM'e ve A101'e gittim ama hiçbirinde kod yok sonra Steam'den almaya denedim hata aldım. Şimdi ise kod alabileceğim site arıyorum birkaç yere baktım ama güvenilir mi bilemedim, bana önerebileceğiniz bir site var mı? Kolayca anında kodu alabilirsem iyi olur :)

Oyunfor'a bakabilirsin. Tavsiye ediyorum.

200 TL'lik kod aldım daha yeni çalıştı (satın alma işlemi bir anda kapanınca dolandırıldım sandım ama e postama gelmiş kod).

Yeni konular

Geri
Yukarı