Steam cüzdan kodu marketlerde var mı?

Arkadaşlar bazı Migroslarda 20 Tllik var. Hatta 10Tllik bile var. Yanlış bilgilendirmeyin lütfen. Daha geçen hafta aldım.
Yanlış bilgi değil. Ufak bir araştırma ile artık en az 40TL'lik kodların olduğunu öğrenebilirsiniz. O kodlar stokta kalan kodlardır muhtemelen.

Bölgenizde kalmamış ise yenisi gelmiyor olabilir, ona bir şey diyemeyeceğim. @kONF burda haklı.

Yanlış bilgi değil. Ufak bir araştırma ile artık en az 40TL'lik kodların olduğunu öğrenebilirsiniz. O kodlar stokta kalan kodlardır muhtemelen.
Tam da o mesajı yazıyordum. Kendileri de artık en az 40Tllik satıyor haklısınız. Az önce başka bir şeye sinirlenip kötı bir üslupla yazdım, özür dilerim.

15 liralık oyun için 40 lira mı veriyorum:>

Bölgenizde kalmamış ise yenisi gelmiyor olabilir, ona bir şey diyemeyeceğim. @kONF burada haklı.

Tam da o mesajı yazıyordum. Kendileri de artık en az 40TL'lik satıyor haklısınız. Az önce başka bir şeye sinirlenip kötı bir üslupla yazdım, özür dilerim.

ben internetten bir şekilde 20 liralık alsam çalışır mı?

Eğer 20 liralık kod bulursanız muhtemelen çalışacaktır fakat Steam en düşük cüzdan kodunu 40TL'ye çektiği için artık üretilmiyor. Yani bulmanız çok zor.
Hocam ininalda stok sürekli yenilenerek 20tllik kod satılıyor yaygın olarak. Bu ininal için klasikleşmiş bir kod. Fakat ininal kullanan kaldı mı onu düşünüyorum.

Geri
Yukarı