Çözüldü Steam cüzdan parası ile CS:GO kasa açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Steam'den skin alıp sitelere skinini satarsan olabilir ama bu gibi siteler bağımlılık yapar. Bulaşmayın sonra zararla çıkarsınız.
Ben anti skinsten 30 TL kazandım. (Para yatırmadan)

1593331808252.png

O parayla topluluk pazarından bütçene göre istediğin skin’i al. Hellcase, csgonet gibi siteler tamamen para tuzağı. 3 ay önce 2 akşamda 4000TL yatırdı arkadaşım, en son teselli olarak bi bıçak çektı 600 liralık, çıktı siteden. 170 dolarlık kasa açıyoruz, bize 35 dolarlık skin veriyor. Uzun lafın kısası, hiç bulaşma.
Sitelerin amacı ilk başta kar ettirip sonradan batırtmaktır.
Bunu acı bir şekilde deneyimledim.
İlk başta 10 dolara kadar verilen paralarla çıktım sonra kaybedince 5 dolarlık skinimi deposit atıp oynamıştım.
Daha ağır kaybetmiş oldum.
Fakat Easyskins diye bir site var eğer skin çekmek istiyorsan.
Her gün bedava 10 coin veriyor 25 coin yaptın mı eşya seçip çekebiliyorsun.

Sitelerin amacı ilk başta kar ettirip sonradan batırtmaktır.
Bunu acı bir şekilde deneyimledim.
İlk başta 10 dolara kadar verilen paralarla çıktım sonra kaybedince 5 dolarlık skinimi deposit atıp oynamıştım.
Daha ağır kaybetmiş oldum.
Fakat Easyskins diye bir site var eğer skin çekmek istiyorsan.
Her gün bedava 10 coin veriyor 25 coin yaptın mı eşya seçip çekebiliyorsun.
Bizde amaç para kazanmak değil, eğlenmekti. Yani 1000TL zararı göze almıştık girerken ama bu kadarını beklemiyorduk.

Bizde amaç para kazanmak değil, eğlenmekti. Yani 1000TL zararı göze almıştık girerken ama bu kadarını beklemiyorduk.
Csgonet için görüşünüze bu arada katılıyorum 2.50 dolar atmıştım belki katlarım diye aldığım sonuç ise;
0.83$ oldu.
Bence yayıncılara bilerek güzel şeyler çıkarttırarak milletin inanıp deposit etmesini sağlattırıyorlar.

Csgonet için görüşünüze bu arada katılıyorum 2.50 dolar atmıştım belki katlarım diye aldığım sonuç ise;
0.83$ oldu.
Bence yayıncılara bilerek güzel şeyler çıkarttırarak milletin inanıp deposit etmesini sağlattırıyorlar.
Kesinlikle öyle. Yayıncıların açtığı kasaların hepsini en az 10 kere açtım. Adamlar 100 basıyor, 600 alıyor. Ben açıyorum aynı kasayı üst üste 5-6 kere. En baba 60 dolarlık skin veriyor. Yayıncılar ne hikmetse yatırdığı parayı hiç kaybetmiyor.

Kesinlikle öyle. Yayıncıların açtığı kasaların hepsini en az 10 kere açtım. Adamlar 100 basıyor, 600 alıyor. Ben açıyorum aynı kasayı üst üste 5-6 kere. En baba 60 dolarlık skin veriyor. Yayıncılar ne hikmetse yatırdığı parayı hiç kaybetmiyor.
Adamlar en dandik bıçak kasası açıyor (50$), çıkan şey karambit stattrak bilmem ne bilmem ne oluyor,
Biz açıyoruz, içinden Flip knife safari mesh battle-scarred çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı