Steam Cüzdan Parasını TL Olarak Çekme

Eğer arkadaşınız Steam kullanıyorsa ve nakit parası varsa siz ona oyun ya da skin olarak atabilir ondan nakit olarak para alabilirsiniz.

Feci şekilde komisyon alıyorlar.Yazın arkadaşım 100 tl lik skini ni çevirdi 60 tl nakit diye gözüktü 5 tl de eft ücreti alıyorlarmış 55 tl gelmiş oldu yani yarısı zarar.En mantıklısı oyun alıp satmak
100 TL'lik bir skinden bynogame %12 komisyon keser. 5TL'yide bankalar kesiyor. Yani 100 TL'den 40TL kesemez. Eşyayı indirimli bir fiyata satışa koymuştur. Burda bynogame'lik bir şey yok.

Eğer Bynogame ile yapacaksanız paranızı anında isteyin, kendileri bayağı bir insanı mağdur etmişti.

Opera Anlık Görüntü_2018-08-03_182031_www.sikayetvar.com.png

Eğer Bynogame ile yapacaksanız paranızı anında isteyin, kendileri bayağı bir insanı mağdur etmişti.

Eki Görüntüle 320440
Şahsen banada oldu burda bynogame'lik bir şey yok steam banladı. Benim eşyamda bynogame botlarında satıştaydı botları banlandığı için, benim eşyamın değeri kadar bana para verdiler.

Arkadaşlar konuyu kendimce canlandırmak istiyorum, Steam'de sattığım itemler sayesinde anlık olarak 460TL var, nakite çevirmek istiyorum. İsteyen arkadaşa oyun atarak ya da Steam cüzdan keyi satın alarak yollayabilirim. Site öneriniz vs varsa duymak da isterim, yardımcı olacak herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı