Steam cüzdandaki parayı Papara'ya aktarma

Herkese merhaba arkadaşlar, 40 liram var Steam hesabımda. Aptallık yapıp hesaba aktardım, karta değil de oyun iade ederken. Şimdi aklıma bir fikir geldi, başka çözümü yok diye anladım ama aklımda bir çözüm oluşturdum. Ben bir oyun alsam 40 liraya sonra iade ettikten karta aktar desem olur mu yoksa yine cüzdana mı gelece? Veya başka çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim çok lazım para.
40TL'lik kod için sana 30 lira verebilirim. Satmak istersen.

40TL'lik kod için sana 30 lira verebilirim. Satmak istersen.

Gerek kalmadı hocam iade edebildim karta gecirdim :D

Herkese merhaba arkadaşlar, 40 liram var Steam hesabımda. Aptallık yapıp hesaba aktardım, karta değil de oyun iade ederken. Şimdi aklıma bir fikir geldi, başka çözümü yok diye anladım ama aklımda bir çözüm oluşturdum. Ben bir oyun alsam 40 liraya sonra iade ettikten karta aktar desem olur mu yoksa yine cüzdana mı gelece? Veya başka çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim çok lazım para.

Arkadaşlar böyle sorun yaşayan varsa ne yapacağınızı anlatayım destekle iletişime gecin ben bir aptallık ettim falan deyin yanlışlıkla cüzdan bakiyeme gecirdim diyorsunuz %60 %70 ihtimal gecirirler. Benim kartıma 14 iş günü içinde gelecek 40 liradan 30 lirasi iade edebildim maalesef 10 lirası bakiyede kaldı :/ ama yok böyle yok şöyle burada satın diyenlere bakmayın destekle iletişime geciniz. Kanıtlarıyla attım faturasını falan aldığım günün böylece iade ettiler birazda yalvardım :D bu en kolay çözüm 10 saat bile sürmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı