Steam cüzdanı ve banka kartı ile oyun satın alabilir miyim?

Daha fazla  
Merhaba. Benim Steam cüzdanında 4-5 lira var. Bir oyun satın alırken cüzdandan satın almıyorum. Genelde banka kartı ile çekim yaparak alıyorum bir oyunu satın alırken. Bir kere de karttan alırken cüzdandaki parayı da üstüne ekleyebilir miyim? O şekilde satın alma gerçekleşir mi? Bu şekilde yapmıştım daha önce tam hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim Steam cüzdanında 4-5 lira var. Bir oyun satın alırken cüzdandan satın almıyorum. Genelde banka kartı ile çekim yaparak alıyorum bir oyunu satın alırken. Bir kere de karttan alırken cüzdandaki parayı da üstüne ekleyebilir miyim? O şekilde satın alma gerçekleşir mi? Bu şekilde yapmıştım daha önce tam hatırlamıyorum.
Evet yapabilirsiniz.
Cüzdandaki fiyat oyunun fiyatında çıkarılacak, kalan miktar karttan çekilecek.

Aslında eğer cüzdanında para varsa karttan parayı çekerken üstüne cüzdanda ki parayı da katıyor. Böylece karttan daha az miktarda para çekmiş oluyor.
430518.jpg

Evet, yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı