Steam Steam cüzdan kodu ve parayı birleştirip oyun alabilir miyim?

Sparkyy

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA 5 almak için kartıma para attım. Hem hesabımı onaylatmak için kod, hem de GTA 5 alayım demiştim. GTA 5, 272₺. 200₺'lik kod alıp 72₺'yi de karttan ödesem sıkıntı olur mu?

Sıkıntı olmuyor geçen bu konuyu açacaktım ne gerek var insanları oyalamayayım dedim ve denedim oldu cüzdan bakiyenden çekiyor önce para yetmezsede karttan çekiyor.

Ben GTA 5 almak için kartıma para attım. Hem hesabımı onaylatmak için kod, hem de GTA 5 alayım demiştim. GTA 5, 272₺. 200₺'lik kod alıp 72₺'yi de karttan ödesem sıkıntı olur mu?
Öderken kalanını kartımdan çek deyip otomatik olarak kalan parayı kartından tahsis ettirebilirsin. O şekilde almanı da tavsiye ederim kod ile uğraşma.

5 Dolar’lık kısıtlamadan mı bahsetiyorsunuz bu arada? O kısıtlamayı kaldırmak için ise gerek yok. Direkt kart ile alırsanız da kısıtlama kalkar.

Arkadaşlar şuan aldım GTA 5'i kod kullanarak. Ama kütüphaneye düşmedi şu durumda:

5 Dolar’lık kısıtlamadan mı bahsetiyorsunuz bu arada? O kısıtlamayı kaldırmak için ise gerek yok. Direkt kart ile alırsanız da kısıtlama kalkar.
Hocam bir arkadaşım csgo dan arkadaş eklemek için Steam kod ile alışveriş yapman gerek diyordu.

Hocam bir arkadaşım csgo dan arkadaş eklemek için Steam kod ile alışveriş yapman gerek diyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231117-144932_Steam.jpg
    Screenshot_20231117-144932_Steam.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı