Steam cüzdanımdan hediye yollayamıyorum

halidfatih

Decapat
Daha fazla  
Steam cüzdanımda yeterli miktarda para olmasına rağmen oyunu arkadaşıma hediye edemiyorum. Başka hesap oluşturup oyunu ona atmayı denedim olmadı. Steam destek ile iletişime geçtim ama kaç gündür cevap yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1stm.png
    1stm.png
    23 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam cüzdanımda yeterli miktarda para olmasına rağmen oyunu arkadaşıma hediye edemiyorum. Başka hesap oluşturup oyunu ona atmayı denedim olmadı. Steam destek ile iletişime geçtim ama kaç gündür cevap yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşın yurtdışında yaşıyorsa bu oyunu alamaz. Zaten orda belirtilmiş.

Steam destek ile iletişime geçtiyseniz tek yapmanız gereken beklemek maalesef. Birkaç gün sonra hesabınızı güncelledim şimdi alım yapabilirsiniz gibisinden bir şey diyorlar. Ondan sonra hediye edebiliyorsunuz.

Steam destek ile iletişime geçtiyseniz tek yapmanız gereken beklemek maalesef. Birkaç gün sonra hesabınızı güncelledim şimdi alım yapabilirsiniz gibisinden bir şey diyorlar. Ondan sonra hediye edebiliyorsunuz.
pekala o zaman teşekkürler
Arkadaşın yurtdışında yaşıyorsa bu oyunu alamaz. Zaten orda belirtilmiş.
ikimiz de türkiyedeyiz onu uyarmak amacıyla söylüyor diye biliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı