Steam hediye göndermiyor

Qountry

Centipat
Merhabalar arkadaşım bana hediye gönderecek fakat hediye hesaba gönderirken hata alıyor, ben girip denedim yine olmadı. 1 gündür bekliyorum. Sizce bunun çözümü nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 2232321541.PNG
    2232321541.PNG
    31,3 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleyen: Moderatör:
İkinizde Steam Guard'ı aktifleştirdiniz mi? Yahut Steam desteğe İngilizce olacak şekilde sorununuzu yazın.
İkimizdede steam guard aktif değil (yan hesaba aktif) aktifleştirip denediğimizde yine cevap göndereceğim
İkinizde Steam Guard'ı aktifleştirdiniz mi? Yahut Steam desteğe İngilizce olacak şekilde sorununuzu yazın.

Arkadaşım Steam Guard'ı aktifleştirip tekrar denedi fakat yine olmadı, diğer arkadaşa denedik fakat o da olmadı, farklı oyun satın almaya çalıştık yine olmadı.

Son düzenleme:
Sorunu nasıl çözdüğünüzü yazar mısınız? Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yol göstermiş olursunuz.

Bir miktar kendi hesabımıza harcamamız gerekiyor muş arkadaşım Pummel Party alacaktı cüzdanında 32 TL bulunuyordu ilk önce kendine sonra bana da aldı sorun düzeldi gift harcamalarımız kendi hesabımızda yaptığımız harcamalardan fazla olamıyormuş. biraz geç yazdım kusura bakmayın

Geri
Yukarı