Steam D sürücüsü 1'den fazla kütüphane oluşturma

• Konuyu başlatan NikeK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 481

NikeK

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben Steam'den Hitman 2 indireceğim ve SSD'ye değil harddiske indirmek istiyorum bu yüzden Ayarlar > İndirmeler > Kütüphane kısmından yeni oluştur diyorum fakat D kütüphanesinde Tomb Raider adında bir kütüphane var ve bu varsayılan olarak gözüküyor ben bir başka kütüphane açmak isteyince zaten bu sürücüde başka bir kütüphane varsayılan olarak ayarlanmış gibi bir uyarı veriyor. Ben 2 farklı oyunu aynı sürücüdeki farklı dosyalar içerisinde tutmak istiyorum. Bunu nasıl yapacağım?

2021-01-05.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle fantezilerle uğraşıyorsunuz ki. Ne gerek var 2. Bir klasöre aynı diskte. Her oyun tek klasörde derli toplu dursa fena mı olur? Çok mu seviyorsunuz karmaşıklığı?

Neden böyle fantezilerle uğraşıyorsunuz ki. Ne gerek var 2. Bir klasöre aynı diskte. Her oyun tek klasörde derli toplu dursa fena mı olur? Çok mu seviyorsunuz karmaşıklığı?
2 farklı oyun için ayrı ayrı klasörler olunca daha rahat ve temiz olduğunu düşünüyorum. Ayrıca karmaşık olduğunu düşünüyorsan ne yapabilirim? Soru sorup çözüm almak için geldiğimiz yerin gereksiz fikir ayrılıklarına düşmesine gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı