Steam Days Gone almaya değer mi?

Hocam haritalar arası geçiş var mı ? yoksa harita bir bütün mü ?
Var; belli bir bölüme kadar 1. haritada (üst) ardından 2. haritada (alt) oynuyorsunuz.
1663319659156.png

İster hızlı seyahat ister motorla haritanın her yerine gidersiniz fakat üst ve alt bölge arası geçişi hızlı seyahat ile yapmanızı tavsiye ederim. Harita kendi içinde bir kaç parçaya bölünüyor ve her bölgede yapabileceğiniz belli başlı şeyler var. O bölgenin üzerine gelince gözüküyor zaten neyin ne kadar kaldığı.

İster hızlı seyahat ister motorla haritanın her yerine gidersiniz fakat üst ve alt bölge arası geçişi hızlı seyahat ile yapmanızı tavsiye ederim. Harita kendi için birkaç parçaya bölünüyor ve her bölgede yapabileceğiniz belli başlı şeyler var. O bölgenin üzerine gelince gözüküyor zaten neyin ne kadar kaldığı.

Reis hızlı seyahat kullanmayı düşünmüyorum. Motorla gezmek istiyorum. :) Umarım sorun çıkmaz oyunda :)

Hocam haritalar arası geçiş var mı? Yoksa harita bir bütün mü?

Normal açık dünya hikayede ilerledikçe harita üzerinden bülütlar kalkıyor dikkat edin sürülere oyun başında bulaşmayın ilk oynayınca bir yerde çatışmaya girdim bir baktım arkamdan sürü bana geliyor aman tanrim dedim oracıkta öldüm hemen.

Geri
Yukarı