Steam Deck vs PS5

PS5 kesinlikle. Steam Deck bana göre ölü yatırımdır. Çıkacak 3 5 oyun için alınmaz. PlayStation özel oyunları tekler her türlü.

Steam Deck daha çok seyahat edenler veya dışarıda da oyun oynamak isteyen için iyi gözüküyor. Ev ortamında PS 5 varken Steam Deck'i tercih etmezdim. Ayrıca abonelik sistemi ile oyunların pahalı olması derdi bir ölçüde azaldı.

PS5 kesinlikle. Steam Deck bana göre ölü yatırımdır. Çıkacak 3 5 oyun için alınmaz. PlayStation özel oyunları tekler her türlü.

Çıkacak 3-5 oyun derken? Steam'deki tüm oyunları oynatıyor (neredeyse) yeni PC'ye çıkacak çoğu oyunu da oynatır. Fakat alınır mı? Konusuna gelirsek, alınmaz Türkiye gibi bir yerde.
PS5 almanız daha mantıklı olacaktır.

Çıkacak 3-5 oyun derken? Steam'deki tüm oyunları oynatıyor (neredeyse) yeni PC'ye çıkacak çoğu oyunu da oynatır. Fakat alınır mı? Konusuna gelirsek, alınmaz Türkiye gibi bir yerde.
PS5 almanız daha mantıklı olacaktır.

Ona özel olacak anlamında demiştim. Ama Steam'deki oyunların %5'i bile optimize edilemeyecek ve 10 FPS oynatacağını düşünüyorum.

Ona özel olacak anlamında demiştim. Ama Steam'deki oyunların %5'i bile optimize edilemeyecek ve 10 FPS oynatacağını düşünüyorum.

Hocam öyle olsa piyasaya sürülmezdi :D.
Gameplay videosuna göz atın isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Steam Deck" tavsiye ederim lakin şuan daha tam oturmadı bu bağlamda global olarakta satışta değil tam anlamıyla.2023 yılı içerisinde tam olarak hazır olucaktır.Ek olarak "platforma özel" oyun yaklaşımı yakın zamanda öldü.Sony tüm oyunlarını PC ye çıkarıyor kademeli olarak, buda "Steam Deck" tede olması anlamına geliyor.PC deki özgürlük ve zenginlik te işin tatlısı oluyor.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı