Steam depolama alanı ayırma işlemi bitmeme sorunu

o_ulcan

Kilopat
GTA 5 oyununu indirmeye çalışıyorum fakat 2-3 saattir GTA 5 için depolama alanı ayrılıyor kısmında takıldı. İşin garip tarafı oyunu bir yandan indiriyor olması. Depolama sekmesini kapattığımda tamamen kapanıyor indirme ve tüm indirilen kısım boşa gidiyor. İndir dediğimde tekrardan başlıyor. Anlamadım gitti, var mı başına daha önce böyle bir şey gelen?

Screenshot_1.png

Düzenleme: Arkadaşlar Steam'ı silip tekrar kurdum ve sorun çözüldü.

Oyunu Aile Paylaşımı İle Kendi Hesabında İndirmeyi Denersen Olmuyor Arkadaşından Rica Et Hesabında İndir Ancak İndirsende Gene Paylaşımda GTA 5 Oynanmıyor
kardeş hallettinmi bende de bu sorun var

Kanka Oyunu Aile Paylaşımında İndiremiyorsun
Aynı sorun bendede var gta için aynı hatayı veriyor başka oyun için vermiyor sildim yükledim hala aynı
Kanka Oyunu Aile Paylaşımında İndiremiyorsun arkadaşının hesabına girip indirsen bile aile paylaşımında oynanamıyor GTA5

Ben Wolfenstein Old Blood oyununu indirmeye çalışıyorum ama depolama alanı ayrılıyor penceresinde 1 saatten fazla duruyor. Birkaç arkadaşım bana harddisk te ya fiziksel yada yazılımsal problem olduğunu söylüyor. Doğru mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı