Steam desteği eski hesabı kapatırken e-postaya bağlı yeni hesabı da kapatır mı?

Fallen_Kingdom

Decapat
Yer
İtalica
İyi günler arkadaşlar 5 sene önce CS:GO oynamak için Steam hesabı açmıştım ve o hesabı kullanmıyorum. Bundan yaklaşık olarak 3 sene önce de aynı Hotmail üzerine 2. hesabı açtım ve eski hesabın kapatılması için Steam desteğe ticket attım. Aynı Hotmail üzerine olduğu için yeni olan hesabın etkilenme şansı var mı?

Hayır kapatmaz. Silmek istediğiniz hesaba giriş yapın ve hesabımı silin deyin. Oradan kapatırsınız. Yeni hesabında herhangi bir sorun olmaz. Çünkü ben eskiden denemiştim. Şu an aynı sistem var mı bilmiyorum ama kesin bir cevap almakta fayda var.

Ticket attım bakalım sorun nasıl çözülecek. Sonucu buraya yazarım bilmeyenler olursa faydalanır. Herkese teşekkür ederim yardımlarınız için

Arkadaşlar cevap geldi...

Size İngilizce olarak cevap vermemin sebebi an itibarıyla size, mesajınızı yazdığınız dilde yardım edebilecek birisinin bulunmamasıdır. Bu şekilde size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmaya başlayabiliriz. Lütfen bu mesaja İngilizce yerine tercih ettiğiniz bir dilde cevap vermekten çekinmeyin.

Thank you for writing in. You can create multiple accounts using the same email, therefore deleting a specific account that is linked to the same email with not affect the other accounts.

If you wish to delete an account, we need to verify that you’re the owner.

To do so, please log in to the account you want to delete and submit your request on the account deletion request page. We’ll continue to assist you once we receive the requested information.

If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you.

Steam Support

Açıklamayı çevirdim.

Yazdığınız için teşekkür ederiz. Aynı e-postayı kullanarak birden fazla hesap oluşturabilirsiniz, bu nedenle aynı e-postaya bağlı belirli bir hesabı silmek diğer hesapları etkilemez.

Bir hesabı silmek isterseniz, hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamamız gerekir.

Bunu yapmak için lütfen silmek istediğiniz hesaba giriş yapın ve hesap silme talebi sayfasında talebinizi gönderin. İstenen bilgileri aldıktan sonra size yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Başka sorularınız varsa lütfen bize bildirin - size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı