Steam destek 1.5 saattir dönüş yapmıyor

Hesabınızı hemen kilitlemenizi öneririm. Yoksa çalan kişi CS:GO da hile açıp VAC ban yiyebilir. Geçmiş olsun. Hesabını kilitlemek istiyorsan Steam hesabınızın şifresi değiştirildi tarzında içeren maile tıklayın. Aşağıda hesabı kilitleme bağlantısı var oradan kilitleyebilirsiniz.

Steam destek zaten diyor ki sana max 48 saat içinde cevap veririm. Ben ATS DLC paketi satın aldım paramı çekti ama ürünü vermedi destek ile iletişime geçtim oradan bankaya yönlendirdi ve hala o param yatmadı ben kaç aydır mağdur şekilde bekliyorum ve o paranın da geri gelmeyeceğini biliyorum :D Sabret cevap verirler.

Hesabınızı hemen kilitlemenizi öneririm. Yoksa çalan kişi CS:GO da hile açıp VAC ban yiyebilir. Geçmiş olsun. Hesabını kilitlemek istiyorsan Steam hesabınızın şifresi değiştirildi tarzında içeren maile tıklayın. Aşağıda hesabı kilitleme bağlantısı var oradan kilitleyebilirsiniz.

Hocam hesap zaten kilitli.

Pandemiden dolayı çok yoğun olsalar da eninde sonunda dönüş yapılacaktır, endişelenme.

@AL1.. 'in hesabını kurtarırken desteğe attığımız mesaj yaklaşık 1 gün sonra yanıtlanmıştı.

Sakin olamıyorum çünkü CS:GO Prime hesap vardı inşallah gitmez.
Ve çalan kişinin IP'si elimde duruyor adam hesabın Gmail'ini değiştirmiş ama ilk giriş yaptığımda normal Gmail hesabımla giriş yaptım.
Hocam gerçek IP olmama ihtimali var göz önünde bulundurun.
Bana 3 saat ortalama döndüler ondan önce de hesabı kitlemiştim yanlışlıkla 1 gün falan sürdü.

66.PNG

10 dakika önce böyle bir mesaj atmışlar bana.
Hala cevap vermedi mi Steam destek?

Yeni konular

Geri
Yukarı