Steam destek ne kadar sürede dönüş yapıyor?

Zetialc3

Hectopat
Steam hesabım çalındı. O yüzden Steam'e iletişime geçtim. 16 saat oldu hala geri dönüş yapmadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 Güne geri dönüş yaparlar.

Genel olarak 1 ila 2 gün içerisinde, en geç 1 hafta içinde geri dönüş yapılmakta. Ancak konunun içeriğine ve kanıtınıza göre çözülmesi için biraz daha zaman ve uğraştırıcı olabiliyor. Geçmiş olsun, en evvel zamanda hesabınıza kavuşmanız dileğiyle.

Geçmiş olsun hocam. 🥀

3 iş günü içerisinde dönüş olur.

Bu can sıkıcı durum nasıl yaşandı? Biraz süreci anlatırsanız bizleri de bilgilendirmiş olup, hataya düşmemizin önüne geçersiniz. 🙏🏼

Saygılarımla. 🌹

Genel olarak 1 ila 2 gün içerisinde, en geç 1 hafta içinde geri dönüş yapılmakta. Ancak konunun içeriğine ve kanıtınıza göre çözülmesi için biraz daha zaman ve uğraştırıcı olabiliyor. Geçmiş olsun, en evvel zamanda hesabınıza kavuşmanız dileğiyle.

Çok teşekkür ederim.
Geçmiş olsun hocam. 🥀

3 iş günü içerisinde dönüş olur.

Bu can sıkıcı durum nasıl yaşandı? Biraz süreci anlatırsanız bizleri de bilgilendirmiş olup, hataya düşmemizin önüne geçersiniz. 🙏🏼

Saygılarımla. 🌹

Çok teşekkür ederim ilk öncelikle bende nasıl bulaştığını anlamadım bir oyun için trainer indirmiştim geçen akşam dün öğlen gibi oyun oynarken girdi hesaba.
Geçmiş olsun hocam.

Çok sağ ol.

Ne yaptın? Aldın mı hesabı geri?

Geri
Yukarı