Steam destekten gelen mesaj yabancı dilde geliyor

Mustafa48488

Centipat
Daha fazla  
Steam Support'dan gelen mesajlar yabancı dilde geliyor bu sorun çok can sıkıcı Çince vb. dillerde geliyor bunu değiştirebilir miyim?

Çince gelmesi çok garip. Normalde hep İngilizce geliyor. Doğru yerden destek talebi açtığınıza emin misiniz?
Kesinlikle Fakat Bi değişiklik hissediyorum steamde 1-2 gün önce goat simülatör almıştım 2 saati geçmemiştim ve oyun kendiliğinden iade olmuş, Steam Guardı Kapatmıştım Ve tekrar açtım Fakat Başka bir dilde e posta gelmiş çok değişik ama hesabıma da kimse giriş yapmadı bundan çok çok eminim

Kesinlikle Fakat Bi değişiklik hissediyorum steamde 1-2 gün önce goat simülatör almıştım 2 saati geçmemiştim ve oyun kendiliğinden iade olmuş, Steam Guardı Kapatmıştım Ve tekrar açtım Fakat Başka bir dilde e posta gelmiş çok değişik ama hesabıma da kimse giriş yapmadı bundan çok çok eminim
Hiçbir şey olmadıysa bile bir şeyler olmuştur. E-posta dahil Steam şifrenizi hemen değiştirmenizi tavsiye ederim.

Hiçbir şey olmadıysa bile bir şeyler olmuştur. E-posta dahil Steam şifrenizi hemen değiştirmenizi tavsiye ederim.

Steam desteğe bile basvurdum hesabıma başka kullanıcıların erişimi bulunmakta kötü yazilimlara karşı tarama yapın bilgisayarınızda virus veya keylogger bulunabilir dedi hepsini denedim fakat keylogger da yok

Yeni konular

Geri
Yukarı