Steam Discord gibi yerler için logo yapımı

Uygulmayı kullanmayı bilirsen logoda yaparsın. Nereye hangi aracı koyacağını vs. Yazı yazarsın. Arkasına fotoğraf. Az şekillendirirsin. Net bir logo yapım videosu yoktur yani. Çeşitlidir. İstediğin logoyu yapman için hangi araçları kullanman gerektiğini öğretecek bir video lazım sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi olabilir.
Photoshop ve GIMP'teki araçlar hemen hemen aynı. Bu videodan bakarak sizde diğer yerlerden buna benzer bir şeyler yapabilirsiniz. Logoyu bir anda konu izleyip, okumakla öğrenebileceğinizi sanmıyorum. Pratik yapa yapa kendin alışıyorsun.

Photoshop ve GIMP'teki araçlar hemen hemen aynı. Bu videodan bakarak sizde diğer yerlerden buna benzer bir şeyler yapabilirsiniz. Logoyu bir anda konu izleyip, okumakla öğrenebileceğinizi sanmıyorum. Pratik yapa yapa kendin alışıyorsun.
Ekran Alıntısı.PNG

Düzenleyip ekran fotoğrafını aldım nasıl olmuş?

Eki Görüntüle 712314
Düzenleyip ekran fotoğrafını aldım nasıl olmuş?
Hangi siteden yaptım bilmiyorum fakat filigran olmayan çokça site vardı ss almalık. Kolay olmuş senin için :D Arkadaki mavi rengi seçip yazıların üstünü boyarsan daha güzel bir görünüm olabilir. Paintle bile yaparsın.

Hangi siteden yaptım bilmiyorum fakat filigran olmayan çokça site vardı ss almalık. Kolay olmuş senin için :D Arkadaki mavi rengi seçip yazıların üstünü boyarsan daha güzel bir görünüm olabilir. Paintle bile yaparsın.
Öyle siteler önerirseniz çok sevinirim. Bu arada hakikaten kolay olmuş.😂

Yeni konular

Geri
Yukarı