Steam dışı hiçbir DRM servisi çalışmıyor

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugüne kadar bir sürü oyun indirdim kurdum farklı sunuculardan. Steam hariç diğer hepsinde mutlaka bir sorun yaşadım.
O kadar 120 GB, 50 GB oyunları indiriyorsun, bir tam günün gidiyor, bazen yarım günün, sonra o kadar bekleyince insan haliyle tek tıklamayla oyuna girmek istiyor.
Ama inanın abartmıyorum, Steam hariç hepsinde mutlaka bir hata bir sorun yaşanıyor.
Yok, güvenli interneti kapattırıyor; yok, bilmem ne başka bir şeyler.
Az önce yaşadığım örneği verecek olursam:

Yemin ediyom kalitesiz şeyler indirdim tıkla girsin işte. Yok, hata verdi; çözdüm zorla, sonra 22 GB indirdi, tıkladım yine girmedi. Neymiş, aile profilini kapatmak gerekiyormuş. Onu kapattım, tekrar tıkladım. Şimdi 6 GB tekrar indiriyor.

Steam'dan başka temiz oyun oynadığım başka hiçbir oyun sunucusu yok.
Bundan önce Call of Duty Warzone indirdim. O da açılmadı, bir sürü hata verdi. Çözümleri internette arayınca var, yok değil ama insan o kadar bekledikten sonra tek tıklamayla girmek istiyor.

Sen o kadar oyun yapıyorsun bilmem kaç GB, basit basit sorunları mı çözemiyorsun? Dün 120 GB Call of Duty Warzone indirdim, açamadım, sinirden sildim. 1 tam gün bilmem kaç saat boşuna bekletti. Böyle saçmalık olabilir mi ya?
Steam'da bugüne kadar hangi oyunu indirdiysem tek tıklamayla girdim.

Uplay ve Origin'de indirdiğim zaman direkt oyuna girebiliyorum sıkıntı olmadan. Ama indirme yaparken sıkıntı olabiliyor, Steam'in bu kadar iyi olmasının sebebi 2003'ten beri piyasada olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…