Steam disk okuma hatası

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gayrimeşru danışmanı
Beyon Two Souls indiriyorum fakat üç defa disk okuma hatası aldım. Oyunun tamamı iniyor, yüzde yüz oluyor fakat hemen sonrasında disk okuma hatası veriyor. İndirmelere girip ön belleği temizle dedim fakat yine bir çözüm olmadı.

Şahsen Ground Branch'ta yaşadığım için diski sıfırlayıp tekrar indirdim ve hatadan kurtuldum. Reddit, Google diğer forumlar üzerinde yapılabilecek birçok şeyi denedim fakat sıfırlamak ve yeniden biçimlendirmek tek kurtuluş yolu oldu. Eğer bilgilerinizi yedekleyebileyeceğiniz başka diskiniz varsa deneyin yoksa gelecek önerileri bekleyin derim.

Şahsen ground Branch'ta yaşadığım için diski sıfırlayıp tekrar indirdim ve hatadan kurtuldum. Reddit, Google diğer forumlar üzerinde yapılabilecek birçok şeyi denedim fakat sıfırlamak ve yeniden biçimlendirmek tek kurtuluş yolu oldu. Eğer bilgilerinizi yedekleyebileyeceğiniz başka diskiniz varsa deneyin yoksa gelecek önerileri bekleyin derim.

Harici hard disk kullanıyorum içi bomboş eski bilgisayarımdan çıkardım kullanıyorum. Oyun tamamen indi fakat şu an doğrulanıyor kısmında yüzde yüz olduktan sonra hata veriyor.

Harici hard disk kullanıyorum içi bomboş eski bilgisayarımdan çıkardım kullanıyorum. Oyun tamamen indi fakat şu an doğrulanıyor kısmında yüzde yüz olduktan sonra hata veriyor.
Dediğim gibi hata aldığınız diskte önemli bir veri yoksa biçimlendirin ve tekrar indirme yapmayı deneyin. Şahsen kendi çözümüm böyle olmuştu. Yönetici çalıştırmak, dosyaların indiği klasörün izinlerini vermek vs. hiçbiri işe yaramadı.

Dediğim gibi hata aldığınız diskte önemli bir veri yoksa biçimlendirin ve tekrar indirme yapmayı deneyin. Şahsen kendi çözümüm böyle olmuştu. Yönetici çalıştırmak, dosyaların indiği klasörün izinlerini vermek vs. hiçbiri işe yaramadı.
150 gb indirdim dünden beri. O tekrar biçimlendirme riski almak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı