Steam disk yazma hatası nedir?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Sorun CS'de 20 FPS'e takılıp kalmasıyla başladı. Sonra ben de oyunu silip yeniden yükleyeyim dedim. Disk yazma hatası verdi. Ve diski en iyi duruma getir dediğimde Windows üzerinden %3 de kalıyor. Galiba yine servis yolu gözüktü. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sorun CS'de 20 FPS'e takılıp kalmasıyla başladı. Sonra ben de oyunu silip yeniden yükleyeyim dedim. Disk yazma hatası verdi. Ve diski en iyi duruma getir dediğimde Windows üzerinden %3 de kalıyor. Galiba yine servis yolu gözüktü. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
Oyunu nereye indiriyorsanız oradaki steamapps/common içine girin ve disk hatası veren oyunun ismindeki 0 kb dosyayı silin hepsi bu kadar.

98fdc74b25b5a159496abe390e3576ae.png

Hocam yukarıda görsel ile de anlattım gayet basit bir çözümü var dediğimi yapın.
Common klasörünün içinde disk hatası veren oyunun dosyası yok.
Bende direkt oyunun klasörünün içinde mi yani steamapps>common>PUBG klasörünün içinde mi?

Common klasörünün içinde disk hatası veren oyunun dosyası yok.
Bende direkt oyunun klasörünün içinde mi yani steamapps>common>PUBG klasörünün içinde mi?
O zaman birde şunu deneyelim.

Bilgisayarıma girin ve C diskine sağ tıklayıp özellikler bölümüne girelim. Orada araçlar denen sekmeye tıklayıp hata denetimi bölümüne girelim ve C diskinde ki hataları denetleyelim.

Sonra bilgisayarı yeniden başlatalım.

Eğer bu olmazsa birde Antivirüs programınız varsa onu kapatıp yüklemeyi deneyelim.

O zaman birde şunu deneyelim.

Bilgisayarıma girin ve C diskine sağ tıklayıp özellikler bölümüne girelim. Orada araçlar denen sekmeye tıklayıp hata denetimi bölümüne girelim ve C diskinde ki hataları denetleyelim.

Sonra bilgisayarı yeniden başlatalım.

Eğer bu olmazsa birde Antivirüs programınız varsa onu kapatıp yüklemeyi deneyelim.
Oyun D diskine kurulu yine de C diskindeki hataları mı denetleyeyim?
Antivürüs olarak Kaspersky var. CS:GO yu dediğim yöntemle direkt oyun dosyasını silerek hiç hata almadan indirmiştim. Şuan PUBG yi deniyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı